Zasto forum nije skroz preveden na maticni jezik

Novi sam clan i vidim da ovaj forum je pun aktivnosti jedina mana je sto me pomalo zivcira je se neosjecam potpuno na domacem sajtu iz razloga sto sam vise puta na nekim mjestima prilikom uclanjivanja naletio na engleski tekst.Nije da ne razumjem engleski ali bilo bi bas sve perfekt, kad bi na tome mogli malo poraditi da sve bude na maticnom jeziku.Ovo uopste nije kritika nego samo ideja, jer dosta ljudi nerazumiju engleski jezik.Pozz:kuc:

Pa moram priznati da ja nisam uočio engleski jezik osim na sličicama (New Post,Quote…), a onaj ko ne zna ni toliko engleskoga, bolje da se niti ne registrira na ovom forumu.

Klikni gore na “Kontrolna ploča”, “Č.P.P”… pa ćeš vidjeti dosta neprevedenih djelova.
Očigledno zato jer ima previše posla s prijevodom foruma.
Kome smeta - neka ponudi svoju pomoć. :slight_smile:

Od engleskih izraza je veći problem često upitan hrvatski prijevod. Posebno mi je drago “podnošenje odgovora”. :slight_smile:
Idem ga smjesta podnesti! klik

Meni više smetaju nepismeni i polupismeni postovi članova od neprevedenih dijelova foruma.

[quote=“manonera”]Ovo uopste nije kritika nego samo ideja, jer dosta ljudi nerazumiju engleski jezik.Pozz:kuc:[/quote]Preveo sam forum do pola i stao - nisam znao kud dalje. Evo, ova ideja, da ga prevedem do kraja mi nije pala na pamet. Hvala! :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja