Zašto je tema beekota.com premještena u reklame?

Zašto ste premjestili moju temu o web siteu koji sam napravio za naplatu pristupa web sadržajima u REKLAME?

U REKLAME? S ostalim 12 godišnjacima i njihovim refferal linkovima?

Da li bi bilo u redu da prvo pročitate što piše pa onda uklanjate? Da sam se htio reklamirati, sigurno to ne bi napravio ovdje i ako bi, platio bi banner.

Došao sam ovdje jer sam webmasterima želio ponuditi jednostavan način naplate na netu mobilnim telefonima i naći ozbiljne ljude i osim toga primiti kritike da znam što treba popraviti, a vi mene premjestite u reklame

E pa, ima li načina da se cijela tema obriše, jer me sram tamo biti -
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=31935

Doviđenja i slobodno bacite ovaj članak gdje god hoćete, rekao bih vam, ali sam previše pristojan.

Naj se ljutiti, ovo je bila tvoja prva rečenica. Siguran sam da će ti moderator dati opširnije objašnjenje

Ma najbolje bi bilo kad si se otvorio posebni dio foruma samo za tebe i to na vrhu + svatko tko ima stranicu mora stavit tvoje banere + das tekuci broj racun pa ti mjesecno uplate saljemo.

Posebni

Ne moraš biti bezobrazan.
Čovjek je samo predstavio novi način zarade, a premjestilo mu je temu jer je njegov.
Nije baš puno na ovom forumu pa mu ne možeš zamjerit.

Pretpostavio sam da je svrha te teme povećati vašu prodaju. Zato je tema premještena u reklame.

Iako nije uobičajeno brisati teme, s obzirom da se radi o reklami i s obzirom da sam razumio da odustajete od iste zbog moguće štete po tržišni žig (loš branding), na Vaš zahtjev sam temu uklonio.

Pošto “nudite” nešto, ukoliko ćete željeti, možete temu otvoriti i u “Mijenjam, nudim, …” podforumu.

Isto tako budite slobodni prijaviti se istim podacima na glavni portal (webmajstori.net) i napisati kratki članak o usluzi. Tako ćete, nadam se, dobiti i željenu uočljivost.

Odgovor na pritužbu:

Mislim da niste u pravu sa svojom analizom strukture oglašivača u podforumu “Reklame” - minimalna starost za pristup forumu je 13 godina, a nismo dobili značajnije pritužbe na podforumu “Reklame”.

Skrećem Vam pažnju da većina pregledava forum kroz funkciju prikaza novih tema - u takvom prikazu je smještaj teme po podforumu tek sekundaran i tema je prikazana “u društvu” svih novih tema.

U svakom slučaju mi je žao što vam struktura drugih oglašivača ne odgovara. Na žalost, struktura oglašivača na ovom forumu otprilike odgovara i strukturi članova, tako da je moguće da ovaj forum kao kanal za informiranje webmastera nije ono što ste tražili. Nadam se da ćete naći bolje mjesto.

Također Vam skrećem pažnju da je i ova tema bila suprotna pravilima u dvije točke: naziv teme je izrazito u suprotnosti s pravilima (doslovno u pravilima stoji ovakav naziv teme - “Zašto?” - kao primjer lošeg naziva), te je isto tako bila smještena u krivi podforum.

[quote=“tsereg”]Pretpostavio sam da je svrha te teme povećati vašu prodaju. Zato je tema premještena u reklame.

Iako nije uobičajeno brisati teme, s obzirom da se radi o reklami i s obzirom da sam razumio da odustajete od iste zbog moguće štete po tržišni žig (loš branding), na Vaš zahtjev sam temu uklonio.

Pošto “nudite” nešto, ukoliko ćete željeti, možete temu otvoriti i u “Mijenjam, nudim, …” podforumu.

Isto tako budite slobodni prijaviti se istim podacima na glavni portal (webmajstori.net) i napisati kratki članak o usluzi. Tako ćete, nadam se, dobiti i željenu uočljivost.

Hvala na pojašnjenju, ispričavam se za ovaj izboj emocija. Impulzivan sam pa je samo izletilo…

Jer iskreno mislim da sam, osim dizajne i opisa na siteu napravio dobar proizvod.

Radi se o usluzi koja se u HR vrlo skupo plaća da bi se uopće moglo krenuti, a ja je nudim “besplatno”… uz proviziju koja je vrlo vrlo povoljna.

Baš ću poslušati vaš savjet i napisati članak na webmajstori.

Toliko, pozdrav.

Nema problema. Hvala.

[quote=“beekota”]Radi se o usluzi koja se u HR vrlo skupo plaća da bi se uopće moglo krenuti, a ja je nudim “besplatno”… uz proviziju koja je vrlo vrlo povoljna.[/quote]Mislim da je prezentacija dosta nejasno napisana jer nisu istaknute najbitnije stvari pa meni nakon srednje-brzog pregleda nije jasno koliko novca od npr. naplaćene dvije kune ide ponuditelj usluge/linka na Internetu, koliko servisu, a koliko telekom operateru.

Trebao bi uskoro biti redizajn, sa dosta detaljnijim opisima i prezentacijom. Programerska strana toga projekta je dosta dobro obavljena. Još je potrebno da bude više user friendly.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja