Zašto mi ne klikaju na AdSense Oglase?

Zdravo svima,
Dobio sam odobrenje za Adsense i sada nemam nikako klikova na oglas a imam preko 600 pregleda postova.
Sta da radim da povecam promet i da vise ljudi ulazi u oglase?
Unaprijed hvala!!!

Pop up :smiley:

Ako hoces posteno raditi moras stranicu 300K+ imati da nesto fino zaradis najmanje i to da je aktivna stranica, inace bez pop up.a nema tu neke zarade .

Na 3-4 miliona lajkova mozes lako zaraditi od 500-1000e legalno :smiley:

Ja nemam stranicu ni od 500 lajkova tako da sta bi trebao raditi?
Ima li neko neki savjet

Nije ni cudo sto je ovakav CPC kad su prvi odgovori na upit za Adsene “lajKevi”, mjerilo zarade broj kojekakvih lajkova na FB stranicama tipa “Fun Gifs” i sl.

Ima li neko neku stranicu nije bitan broj lajkova da mu ne treba?
Sta bi mi ti preporucio da uradim za ovo?

To je najlaksi nacin doci do neke ozbiljnije zarade na balkanu s obzirom da je cpc 0.01-0.02

I ti si jedan od onih kretena koji kradu nama oglasivacima?

Zdravo svima.
Kako da povecam publiku i klikove na oglas bez Pop Up.
Svaka pomoc je dobro dosla.
Takodje mozete mi napisati ako prodajete FB stranicu i cijenu.

Koliko posjeta imaš? Koliko klikova bi htio i gdje si stavio oglasne jedinice?

Posjeta imam skoro 6000 oglase jedinice su stavljene svuda
A htio bih malo povecati zaradu na 17 klikova imam 1,51 eur

Zarada od euro i pol na 17 klikova je mila majka za sajt na nasem jeziku. Obicno je puno manja.

Apsolutno se slažem. Ja npr. na tu količinu klikova imam dva, čak nerijetko i do tri puta manju zaradu.
Naravno, niša igra veliku ulogu u svemu, svakako veću nego raspored oglasnih jedinica.
Iako, u posljednje vrijeme i pozicija oglasa unutar članka mi se čini baš nekako nevažna, budući da je sve veći broj mobilnih korisnika, što znači da su ona pravila; oglas lijevo, oglas desno, oglas u sredini, sve manje bitna, a jedino još ostaje bitna pozicija unutar članka, odnosno gdje unutar teksta postaviti oglas; da li nakon prvog odlomka, drugog, da li odlomak prije kraja članka ili na samom kraju itd.