Zašto mi nema website URL-a na ovom dijelu Facebook pagea? :(

Dragi Forumaši i FB masteri, :blush:
Kada ste na nekom FB pageu, ili čitate neki post na vašem feedu; i pređete mišem gore preko autora članka, tada to ovako izgleda;

Zašto meni (na mom članku na nekom drugom FB-u) nema tog zapisa o web stranici (zaokruženo gore), odnosno URL-a, a sve drugo je tamo? :frowning:
Kako to korigirati, kako podesiti?
Napominjem da nije problem dodati website u FB page, to je učinjeno (prije dosta godina), radi i onaj baner link dole, i link ako ga postavim u post kao i link u “info“ dijelu, ali u čemu je stvar ovdje? :face_with_raised_eyebrow:

Hvala. :o:

Mozda jer su verified? :large_blue_circle:

Kod mene ima taj link ali je stranica verifikovana.

Koliko se sjećam, website je verificiran samim dodavanjem na FB page?
re
No ako je ipak tako, kako ću to sad učiniti? :o:

Verifikacija je nešto sasvim drugo, koristi se u slučaju predstavljanja firme, organizacije ili poznate (javne) osobe, i to sigurno nije uzrok ovomu što ja pitam. Koliko vidim, nije više ni aktualno. :frowning:
Na koji način si ti verificirao svoj page Olafe?
User X”-a neću ovo ni pitati. :smile: :o:

To nema nikakve veze sa plavom znackom ili ti ga verifikovanim pagom. Kod mene na svakom ima, cak i onim smijesnim od par tisuca. A kako stvari stoje, lakse ces doci do 1 milion lajkova, nego do te znacke…

Vjerovatno ti se radi o nekum bugu, pokusaj ako vec nisi da opet dodas link.

Slažem se Cupo, a sad… ne vjerujem ni da je bug, ali gdje to podesiti… :frowning:
Neće bit’ ništa od ponovnog dodavanja linka, probano je, a to se događa na svim pageovima, više nego nekoliko njih. :frowning: :o:

A da li govoris o istom linku na svim? Sad sam bas testirao i neki drugi svoj web da dodam i prikaze ga isto tako…Jedino sto mi moze pasti na pamet je problem u samoj poveznici, ali opet i to je nelogicno jer ne bi moglo nigdje…

He he, :smile: ma daj, svi imaju različiti, svoj unikatan web link naravno. :blush: :o:

1 Like

Tako što odeš na ovaj link https://www.facebook.com/help/100168986860974. Probaj pomoću VPN jer nije moguće sa našeg područja :wink:

*U pitanju je grey verifikacija, link za plavu više ne radi ali i ova može odraditi posao a i lijepo izgleda na stranici :wink:

  • Točno, to i ne radi za naša područja, kako sam i napisao.
  • Zaključili smo da je razlog problemu nešto drugo.
  • Naravno da ne koristim nikakav VPN, a to znaš. :blush:
  • Hvala svejedno. :o:

Ja sam 2015. verifikovao bez VPN-a dok je taj link radio i za naše područje :wink:

Dakle, ništa od rečenog nije uzrok. :frowning:
Ako netko zna rješenje bilo bi odlično. :+1: :o:

Ako si ti owner onda page tebi drukčije izgleda jer ti prikazuje snipet za tebe kao webmastera.

Odi na page, pa view page as visitor, i onda napravi hover preko pa vidi jel ima razlike.

Ma jasno je to Opica, hvala svejedno, naravno da gledam sa drugog browsera i neulogiran u Facebook s tim accountom. Potvrđeno je i od kolege sa njegovog kompa… :frowning: Bilo bi to prejednostavno. :o:

P.S. Izgleda u potpunosti jednako kao na slici gore sa Indexa, jedino bez one linije https… :frowning: