Zašto se preferira domaći hosting?

[indent][color=green][size=4]Izdvojeno iz teme [thread=24011]Popis hostinga[/thread].[/size][/color]
__________________________________[/indent]Pozz svima
Vidim da svi članovi postavljaju linkove od domačih hostinga pa se pitam koji je razlog tome (domaće je domaće ili nešto drugo). Kada sam birao hosting za svoju web stranicu naši su mi bili dosta skuplji od recimo HostMonstera koji sam ja izabrao
na preporuku nekoliko online prijatelja na jednom forumu.
Ne vidim ni razlog zašto nekima smeta što su članovi stavili svoj ref. link za neki hosting jer ako se neko registrira preko njih oni će dobiti neku proviziju pa zašto ne pomoći ljudima ako nas to ne košta. :slight_smile:

[quote=“kluki”]Ne vidim ni razlog zašto nekima smeta što su članovi stavili svoj ref. link za neki hosting[/quote]Razlog je u pravilima foruma, koja si proučio prilikom registracije. Ako i nisi, sada je odlična prilika da to učiniš.

Pozz tsereg
Priznajem da sam samo preletio na brzinu po pravilima foruma jer su uglavnom pravila svugdje ista i jasno mi je da nema ref linkova u postu. :doki:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja