Zasto se slike ne stavljaju u WMF post?

Vidim da se na masu postova koristi nekakav lightshot i linkaju se slike od nekud?
Mislio sam da webmasteri imaju dovoljno znanja da znaju postaviti sliku u post i napraviti screenshot,ali ocito se varam.
P. S. Postoji snipping tool u windowsima za jednostavan screenshot.

1 Like

Točno Mrgoode. :+1:


I vrlo je jednostavno kasnije ubaciti u post Foruma, jednostavnije i brže nego stavljati na drugi server. :blush: :o:

Zato što je lightshot lagana printscreen aplikacija koju i sam koristim, samo stisneš print screen i aplikacija skače da označiš koje područje ekrana želiš uhvatiti, zatim biraš da sliku spremi negdje na kompu ili da ju uploada na njihovu stranicu, ako ju želiš uploadati onda ti za koju sekundu izbaci link da ga kopiraš.

Dok snipping tool trebaš prvo naći, otvoriti i kliknuti gore za screenshot… A zašto stavljaju ovdje link? Možda jer su navikli da na drugim forumima nema uploada slike nego treba link ili preko img taga.

@c3po, strelica ti izgleda ko noga od svrake :joy:

Zar ne postoji na Windowsu neki nacin da se mapira odredjena kombinacija koja ce uraditi Screen nativno, bez 3rd party aplikacije ?

Na Mac-u je to Cmd+Shift+4, selektujes sta zelis slikati i pticica :slight_smile:

Da, jedino što nema ravnalo taj Snipping tool. :blush: :o:

Ako moram birati izmedu kombinacije 3 tipke ili 1 tipke, radije biram ovo drugo :slight_smile:

Naravno da ima. Možeš slikati cijeli desktop, aktivni prozor itd…

ja vjerovatno slike postavljam jedini na ovaj način, dugme prtsc pa paste u paint pa označim dio koji želim pa stisnem copy i onda desni klik i paste u ovo prozorče za pisanje, ne treba se pamtiti slika i upload klasičan radit


eto usput da se pofalim sa iljadu srca što dobih. oću neku plakatu ili značku

1 Like

I ja koristim taj old school način, jednostavno navika…

I ovo je istina. :blush: Tada je dovoljno kliknuti paste. :wink:

Što ti predlažeš da bude nagrada? :slight_smile: Pa, već to što piše nije mala stvar. :+1:
Nešto ćemo smisliti i nagraditi se. A do tad’, jedan drugome ćemo čestitati (ono kod tebe gore je stara slika). :handshake: :smile:
likes-1000
:o:

2 Likeova