Zasto Uvijek Kasnimo (Balkanske Drzave)

realno za tih 50 godina komunizma izgradilo se što se neće izgraditi za sledećih 100 godina

titova jugoslavija je vrhunac civilizacije naših naroda

1 Like

Gdje si vidio građane da bježe s traktorima ? :joy::joy:

Izgradila se koliko i Ukrajina za vrijeme STaljina

Kada se strasti stisaju …mozda nekada, morace svako sa razumom da prihvati cinjenicu
da je YUGA sa TITOM bila jedina drzava na celom svetu unazad 500 godina i unapred 500 godina koja je sluzila svojim gradjanima i radnim ljudima .Mozda previse centralizovana ali je itekako servirala svoje gradjane i radnike u svakom pogledu. Sve ostalo oduvek i dan danas je
obicna pljacka GRADJANA ,u svakom pogledu da bi mala grupa ljudi koja se predstavlja kao drzava imala sve resurse u rukama ,

1 Like

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. Jest vrhunac je bio kad se cekalo na parne i neparne dane za gorivo.

1 Like

Cek, a kako to mala grupa ljudi danas ima sve u rukama a tada nije imala? Hoces reci da partija nije mogla nista? :smiley:
Jel to Tito bio najsiromasiniji predsjednik ko sto Staljin nije imao nista svoje,a realno bio najbogatiji covjek na svijetu…

Par njih u partiji drzali citavu drzavu za muda. Svi bili podjednako siromasni, nisu imali s kim da se porede pa im bilo dobro… jer ljudima je bolje biti podjednako siromasan nego nejednako bogat

Nemas ti sinko pojma sta je bilo onda tako da ne lupaj,

Yuga je bila neuspjeli abortus zapada.

vidim ne smeta ti autoput bratstva i jedinstva koji je izgrađen u radnim akcijama … eto ako vam je sada dobro onda ok, ništa

reci mi šta je tito imao na sebi? šta je ostavio svojim nasljednicima? ništa

1 Like

To je uvijek najjaci argument :smiley: u ranku sa onim “glup si” “pojma ti nemas o tome” “ja sam NAACI”

Haahhahahahahahaha jebt ljudi idu na mars a vi pišete odu diktatoru. I to vam je bio vrhunac uspjeha.

Ne nego neko ko je to proziveo bolje zna od tebe ,jednostavno iskustvo…posao plata godisnji zdravstvo skolstvo putovanje ,pojma ti nemas veruj mi…

Nije imao nista… nije nista koristio… nije uopste uzivoa na drzavnoj grbaci. Polozio je zavjet siromastva kao monah

Hahahahahahahahahah ja ne mogu vjerovati sta pisete ahhahahahahah. Ljudska ignorancija vol1. U najavi :joy::joy:

To se zove “u moje vrijeme” sindrom. Krajnja neobjektivnost

razlika je u komunističkom sistemu koji je bio u jugoslaviji i onog koji je bio u sovjetskom savezu

slušao se rok i gledali su se američki filmovi … to diktatura?

nisam rekao da nije ništa koristio, već da nije ništa imao na sebi, nije prisvajao već koristio društveno … de mi reci šta sad trump radi i šta sve koristi?

1 Like

Hoces da kazes da ja zivim u istoriji,da je sada super dobro najbolje …

Nikad se nije zivjelo bolje nego danas… iako smo prezivili 5 godina rata… neki i vise

Gledaj ovih sto su na vrijeme bacili komunizam… svi po najmanje duplo bolji od nas

To ti mislis jer kratko zivis…

ne možete porediti ono vrijeme i ovo vrijeme … tada je jugoslavija bila sila, globalna sila

pa pitajte djedove i očeve gdje su sve mogli sa crvenim pasošem

svima su vam se djedovi i očevi školovali na državnim fondova i sada vam ne valja … mrš

1 Like