Zatrazite wordpress plugin

Svakih par mjeseci mi se zgadi raditi za klijente pa odlucim napraviti nekii weekend project :slight_smile: tako da ako imate zelju za neki plugin koji jos ne postoji za wordpress a bio bi koristan zajednici slobodno napisite dolje pa ga mozda napravimā€¦

Npr. razmisljam da napravim onaj caption na slikama kako ima 24sata ili onaj featured image kako imaju ispovestiā€¦

Da cujem vase prijedloge :slight_smile:

2 Likeova

Hahaha, i sad citam i ne pada mi na pamet nijedan plugin.

Ali moj je savjet napraviti nesto sto vise ne postoji.

Ali evo sad kak pisem ovo mi je sinulo.

Nesto tipa ovog, ali da se moze postavit na bilo koji page. Vjerovali ili ne, onaj naoko jednostavan anti bot feature je jedno od najboljih oruzja protiv botova.

men bi valjao neki koji fortumo ubacuje fortumo widget za naplatu putem smsa za pristup sadrzajuā€¦ ima sad neki al nisam siguran da radiā€¦

@dadaas svida mi se ideja ali mislim da vec postoji jako puno takvih programcica

@vladowsky to je previse zezancije posto mi treba third party servis itd. a nebi zaradio ni kuneā€¦

Razmisljam da napravim ispovesti skriptu i da je napravim open source ili nesto sitno mislim da bi to bilo korisno za puno ljudiā€¦

1 Like

da postoji taj nobot koji nije bio updejtan jako dufgo, vidim sad ga je nakon 9 mjeseci updejto i nije bas nesto. I ima jos jedan, simpel question ili tak nekak se zove, ali ima header problem i verzija se nemoze instalirat. Osobno koristim taj drugi, ali verzija se nemoze instalirat.

E sad jel ti trazis plugin da ga prodas, onda mislim da to nisu dobri plugini.

Ne ne mislim nesto open source i besplatno :slight_smile:
Bas me privlaci ta ispovesti skripta da je napravim kao open source projekat ako bi bilo zainteresiranih

2 Likeova

Bravo Dooki, odlično. :slight_smile:
VidiÅ” ti, nisam ni znao dosadā€™ (kriva je ova forumska skripta, valjda) :wink: da si ti tako sposoban, pozitivnog razmiÅ”ljanja, pa i plemenit. :sunny:
Stavio sam ovaj thread u favorite kada mi bude trebao neki plugin kojega nema adekvatnog.
Ipak, često puta je bolja solucija (mada mnogi to neće nikada napraviti); ne tražiti plugin nego izići iz WP-a i upotrijebiti neÅ”to iz cPanel-a u Fantastico ponudi, dakle, drugačiji web. :wink:

Ma necemo sad pretjerivati :smiley: Mislim da cu prvo napraviti meta image za sharanje sa custom tekstom kako imaju na ispovestima jer mi se cini da to ne postoji a vec sam par puta vidio na forumu da ljudi pitaju za to :slight_smile:

A sto se tice Fantastica svaka cast na ideji nikad nisam ni razmisljo da bi se tamo mogla dodati neka dobra scripta :smiley: Ali to bi vec bio malo veci projekat posto bi trebalo i cijeli backend raditi a za to bas i nemam vremena ā€¦ Mozda jednom

Možda nekakav plugin za male oglase, ono baÅ”, baÅ” male oglase :slight_smile: . Toga ima ali je sve na foru postova. Ovdje mislim na klasične male oglase, bez slika - samo unos i prikaz teksta oglasa (ograničen broj slovnih znakova), i opcionalno mail i kontakt telefon, mogućnost unosa/izbora rubrike.

ā€¢ Widget sa formom za unos oglasa i ispod prikaz posljednjih 5 ili proizvoljan broj oglasa (kompletan tekst oglasa sa kontakt podacima).
ā€¢ Shortcode za prikaz x oglasa na jednoj stranici sa mogućnoŔću sortiranja prema kategorijama.

Znači bez da se mora kliknuti na naslov/link pa se onda otvara kao post, nego oglasi složeni jedan ispod drugog odvojeni linijom.

Ovako neŔto bi bilo idealno za regionalne poratale i sl.

1 Like

E da ovo mi se jako svida i jednostavno je :smiley:

2 Likeova

čekamo
::smile:

Kako bi nazvali plugin koji generira meta img s tekstom po izboru. To je ono sto imaju ispovesti kad sharaju na fejsu za one koji nisu upoznati s tim.

Nakon toga planiram napraviti ono sto je osoma predlozio :slight_smile: naravno ako bude vremena

1 Like

Evo da pitam ovdje, treba mi jedan jednostavan plugin, a brate mili, ja ne znam niti Å”ta bi uguglao da ga nađemā€¦

Uglavnom, sljedećeā€¦ netko uđe u članak, uz tekst članka dočeka ga i jedan mali widget - izbornik (recimo sa listama gradova), i ovisno koji grad odabere, pojavi se mali tekst odmah ispod tog izbornikaā€¦

primjer 2: dočeka ga izbornik sa svim državama, pa ovisno koju odabere, pojavi se mali tekst u kojem piÅ”e cijena shippinga, način itdā€¦

Pomagajte ljudiā€¦ :slight_smile: ā€¦to je jedina prepreka koja mi je ostala da i ja napravim svoju Amazon niche stranicuā€¦ :wink:


http://www.pickplugins.com/demo/accordions/tabs-features/
Ovako nesto?

1 Like

E čini mi se da je to toā€¦ puno hvalaā€¦
ne vidim nigdje u demu da ima primjer sa padajućim izbornikom, Å”to bi meni trebalo, zato jer bi ja imao 200+ tabovaā€¦ ali vjerujem da bi se moralo i to dat namjestitā€¦

Kako bi najbolje bilo promijeniti jednu (ili viŔe) riječi u svih 3000 postova?

Verovatno nije najbolje, ali sigurno je najlakse:
https://li.wordpress.org/plugins/real-time-find-and-replace/ :slight_smile:

1 Like

Dobar plugin, radi perfektno, hvala. :sunglasses:

Evo zamalo dizem topic iz mrtvih, i mozda je vlasnik topica jos uvijek u ovom djiru, pa predlazem interlinking plugin.

Znam psotoji SEO Smart Links ali niej updejtan vec skoro pa 3 godine i ima masu problema.

E sad dali bi se mogao anrpaviti neki free plugin koji bi imao kucicu i opcija da odaberes koliko linkova po pageu i ubacis samo kao u SEO SMART Links https://wordpress.org/support/plugin/seo-automatic-links/

Keyword1|keyword2 www.linktothtepage.com

Eto neznam koliko je ovo tesko napraviti, a mozda entko mozda i zande alternativu, ja sam googlao evov ec 3 dana i alternative nema.