AdSense zarada općenito

Meni je još 19. u mjesecu došlo, možda zato jer je prva isplata? :confused:

ja sam poslao e-mail google adsensu i dobio sam odgovor:

My technical team got back to me quickly informing about the a bug in the system which is causing a problem to many customer.
They are working with the engineering team in US to fix this. Will come back to you as soon as possible with a solution.

izgleda da je očita neka greška…

Western Union… Isplata je bila kao i uvijek 22. ili 23.

ekipa što je sad s plaćanjem poreza na adsense nakon 1.1.?

Bas nista. Koliko sam informiran insiderskim informacijama iz porezne, nasa porezna tu lovu ne vidi.

Preselio sam post u novu temu: Kako da Google broji oglase prikazane i u administraciji CMS-a?

danas sam dobio odgovor od adsensa:

Happy New year!

Unfortunately, my engineering team has not been able to fix the issue.

Very sorry about that. The delay is not from my side, but form the engineering side.

Many publishers are complaining about this big bug. I hope you understand.

Will get back to you as soon as this is fixed.

Thanks,
Tim

Ja sam juce dobio email od googla da je cek poslat, nesto u tom fazonu. Kasnilo je kao i tebi, ali im nisam pisao, jer sam video da nije samo problem kod mene.

Jedno pitanje.
Ako imam nekog rodjaka u inostranstvu, da li bih mogao da preusmerim da on prima elektronski taj novac npr u Holandiji?
Onda bi on meni slao isto elektronski.
Ovo s cekovima je mukica :smile:

samo što ja primam lovu putem Western uniona. do sada je sve išlo normalno odnosno redovite isplate su bile. sada izgleda da imaju očito nekakav problem…

Bit će da je netko iz Etargeta dobio posao u Googleu?

4 Likeova

Hoce mi neko odgovorit na ono moje prethodno pitanje, pa onda tsereg-u odgovarajte :smiley:

da budeš najsigurniji pošalji mail google. mislim da ti je to najsigurnije rješenje po tom pitanju.

Hvala na odgovoru. Poslao sam googlu pitanje pre nekih sat vremena. Napisacu ono sto mi budu odgovorili.

Javi, i mene zanima. Ja bih slao u HR :smile:

Svima u Srbiji stigao ček bez imena na čeku!

bok,

dali vam je pala zarada sada u prvom mjesecu ? čitamo malo http://productforums.google.com/forum/#!topic/monetization-on-youtube/88TJzKYJQY8

i svugdje pročitam da u prvom mjesecu padne zarada i da je tako svake godine, a da tek u drugom se stabilizira

pozz

Meni je čak zarada i porasla :smile:

hehe blago tebi :blush:
meni je nešto pala, s tim da broj posjeta je isti ili veći… izgleda da barem u mojem slučaju oglašivači štede… ili već nekaj

Ne znam, evo ja sam uspio sa 6 ili 7 stranica doci do solidne mjesecne cifre. Jos da to poduplam i imam mjesecnu placu i ne moram radit nista.