AdSense zarada općenito

Kaže mi ovaj da imaju 15 stalnih i 15 novinara od kuće na honorarcu.

S obzirom da sam i sam ukljucen u Dotmetrics mjerenje, u usporedbi sa vlastitim portalima, moja procjena je da bi portal velicine Index-a imao bruto mjesecni dohodak od oko 40.000 eur, sto od direktne prodaje i agencija, to od PR clanaka i Adsensa.

2 Likeova

Koliko ste najduže čekali na odobrenje AdSense računa?
Meni su odobrili u roku od 2-4 dana a kolega čeka već više od dva tjedna i još uvijek nije dobio nikakav odgovor.

Sve zavisi, ja sam cekao tri meseca, skroz sam bio zaboravio na to…Mozda su u guzvi. U svakom slucaju, dobice odgovor da li je primljen ili ne.

Da li postoji način da prikažem adseanse oglase korisnicima koji imaju instaliran adblocker?

nisam isprobao… mozda radi…

Pozdrav ekipi :slight_smile: Imam jedno pitanje, ukoliko je adsense račun na jedno ime, i ukoliko želim elektronsku isplatu na račun napravljen na drugo ime, je li to moguće uraditi. Nisam uspio da pronađem odgovor.

Otiđi na Adsense nalog i odredi drugi bankovni account.
Što će se dogpditi? Ništa, prihvatit’ če to, znači, može. :slight_smile:
Ne vidim razlog zašto ne bi moglo.
I ja bih volio da netko potvrdi ovo. :slight_smile:

Nisam to pokušao jer devizni račun u banci tek treba da napravim. Ukatko, dobio sam ban na svoje ime na početku, napravio novi na prijeteljevo, i dosadilo mi je da ček dolazi prijatelju i da ga gnjavim svaki put oko podizanja novca. Napravim naredne sedmice pa javim rezulate.

Radi, radi, upravo sam isto imao kao ti…Adsense na rođi, isplata meni, i evo dvije godine je sve OK :smile:

3 Likeova

radi bez problema provereno 100%

2 Likeova

kakva vam je zarada tokom ovih prazničnih dana, posjeta na sajtovima mi je u blagom padu u zadnjih par dana a samim tim i zarada, valjda se više vremana provodi u obiteljskom okruženju a manje na netu, kakva je situacija kod vas?

Takodjer jednako, zarada u laganom padu

Meni jučer (+85.8%) :smiley:

Ja sam imao odlican porast prije Bozica, znaci ponedjeljak, utorak, vec srijeda slabije

Ma ja imam jednu Božićnu kategoriju koja je dobro rangirana pa od tu porast, šteta što nije Božić svaki dan. Evo slika od jučer, danas je znalo biti po 1000 online u isto vrijeme.

1 Like

Takodje isto radim… :slight_smile:

Kod mene jako loš 12. mjesec zarada u rangu 11. cak i losije na nekim sajtovima. RPM isti mislim ono hahaha nikad mi se to do sad nije desilo.

Kakav vam je prvi mjesec ? Meni u odnosu na 12 za 30% losije.

2 Likeova