AdSense zarada općenito

Pa’ logično istrošili se oglašivači :slight_smile:

Svaka cast :smiley: mestro67

Pa naravno da je pala zarada kada je meštar prikazao sve oglase!!!

:smile:

Šala mala, bravo @mestro67

Treba naglasiti kako je ovo 90%+ organic posjeta. :slight_smile:

Gdje se vide te čestitke? Ja nisam dobio nijednom, a imam i drugi accaunt koji ima negdje 1/5 ovoga.

To je samo za premium račune :stuck_out_tongue:

Bude na početnoj stranici od adsense izvještaja -

Više na - https://support.google.com/adsense/answer/6063406?hl=hr&utm_source=aso&utm_medium=link&utm_campaign=ww-ww-et-asfe_

Dosta ljudi se na Adsense help forumu žale da im kasni isplata ovog mjeseca, jel kod vas sve prošlo kako treba ili još uvijek čekate isplatu?

Moja 2 poznanika isto nisu dobili novce ovaj mjesec…

Kad imate isplatu crkavice jednom godišnje, ne zamarate se čekanjem poštara svaki mjesec :wink:

1 Like

Ako si pratio forum onda si se i informisao sada sam i ja usao i vidio sta su rekli :slight_smile:

Zapravo sam to pročitao na jednom blogu. Kasnije sam malo prošao kroz forum, a tamo sam pročitao svašta, od toga da su ljudi koji nisu dobili isplatu pod istragom za kršenje TOS-a, do toga da se radi o istrazi koju vodi Google oko računa koji se prodaju na Fiveru za $5, i slične priče, ništa službeno Google nije objavio. Iako, neki kažu da je normalno da nekad kasni i da treba biti strpljiv do kraja mjeseca.

Uh upravo tako. Mnogi tamo bacaju bombe i pisu sve i svasta al opet cekaj i gledaj sto ce se desiiti :slight_smile:

Ja sam normalno dobio isplatu ovaj mjesec preko WU . I nije tocno da su te “cestitke” samo za premium accounte.

Evo ja vam ziv dokaz da nisam dobio isplatu… Niti krsio TOS niti boze daj, 99% USA traffic sve legalno i kako treba, zarada solidna ali nista TOLIKO posebno. Cekam cekam i cekam… Spice li mi ban imam peticiju takvu da pokrenem zapalicu ih

Ja sam dobio 22-og na oba accaunta. Ne mogu ti spičiti ban više, to su prije radili, sada banaju eventualno sajt ne i accaunt.

Da ali naprimer mozes da zamislis ti da mom drugaru iz skole decko drzi neki blog za igrice znaci ne daj boze sta je ono, mozda 50 poseta dnevno, znam da skupljao 70e za isplatu oko 6-7 meseci i sad trebao da digne kad ono kasni kasni i BAN… Decko cist znaci za 70e mu trebalo toliko nije mogoa da vara i to… Jos mi slikao ceo dashboard kad mu kasnilo dok ga nisu ban, znaci ctr nije prelazio 1-2% nikad…

Videcemo Bugi kako ce da se prodje samo znam da sam trebao da krenem da ulazem novac u nesto drugo a ne da se oslanjam na jedan AdSense racun i narucujem laminate i nov namestaj… Bicee valjda! :smiley: Koliko si ti primio ovaj mesec ako nije tajna, cisto uporedjujem ko je koliko i ako imas skajp zanima me nesto oko poreza

Nemam premium account pa sam dobio čestitku za 3 godine korištenja. Isplata mi nije kasnila. A pad u 1. mjesecu je znatan, poludio sam od razmještanja oglasnih jedinica… Izgleda da nije do toga ipak…

I ja imam značajan pad za prvi mjesec, al to je, kakti, normalno. Nije do poziacija… Meni je neobjašnjivo loš bio i 12. mjesec, iako je posjeta ostala praktički ista. A ništa, krenuo gradit linkove i kupio sadržaj, sad ćemo vidjeti kako će se stvar razvijat. Nema predaje :slight_smile:

Ne mogu da vjerujem koliko je teška situacija da jedan dnevnik.hr radi gluposti sa portalom. Kada listam vijesti, prilikom svakog novog ucitavanja stranice pozicija mi automatski skače na donji AdSense box … Jeli kod vas tako? Mislim na mobilni prikaz…

Meni posjeta porasla u odnosu na 12 mjesec a zarada manja nego u 12 mj :slight_smile: