AdSense zarada općenito

Nemam nigdje napismeno, ali koliko znam na obicnim adsense racunima na stranici gdje se reklame nalaze moguce je prikazati 3,ako se pokusa staviti cetvrta ne prikazuje se.

Ja 5 jedinica koristim više od godinu i pol / dvije i normalno dobijem isplate.

1 Like

tako i meni, na nekoliko sajtovase prikazuje vise od 3 bez problema…

Baš gledam stare email poruke i 10.03.2014. po prvi put spominjem tih 5 oglasnih jedinica.

Rade i meni 5, ali ne volim riskirati, možda baš to prelije čašu za neki ban, opomenu ili slično…

A bila bi prvo opomena ne vjerujem da bi banovali tek tako zbog toga

???
Uhhh, meni su i 3 oglasa bila previše. Sada polako reduciram na 2.

Svima radi 5 reklama :slight_smile: Nova pravila :smiley:

sad sam razgovaro sa bankom,
od nove godine je na snazi novi zakon '‘nema uplate u stranoj valuti na tekuci racun’'
znaci adsense uplate na tekuci racun od nove godine vise ne vrijede tj. nekad prodju ali u vecini slucajeve nece proci nego ce se novci poslati posiljatelju tj. google-u,
sad me zanima svi tu koji pricaju kako im novci nisu sjeli, jel primaju na racun tj. na tekuci ? i ovi kojima su novci sjeli jel primaju na devizni ili western ?

meni sjeda na devizni… vratice se na balans lova ako ne prodje to sam negdje procito…

Ja na devizni u € primam. Nekada se znalo dogoditi da kasni, banka kao provjerava uplate ovo ono… Na kraju kada ih se gnjavi puste isplatu. Ali to mi se možda 2 puta dogodilo u 3 godine. Čim spomenem odlazak u drugu banku riješe problem…

pa eto rijesili smo onda problem ? vi koji primate na devizni, western … ste pare dobili mi koji primamo na tekuci radi tog novog zakona nismo i eto :smiley: nego zanima me do kad imam vremena da promjenim nacin placanja da mi stigne iduci mjesec ?

Piše ti u AdSense panelu gdje radiš promjene za način plaćanja

ma znam di se mjenja al do kad mogu promejnit ako mislim iduci mjesec dobit na taj novi devizni racun ?

Piše ti u AdSense panelu do kada se rade izmjene za isplatu u sljedećem mjesecu

di pise ?

Rijesite se muke i prebacite se na western union ko moze.

Najjači su mi ovi što ulete i napišu “google šamara banove, zato nema isplata”.

Zna li neko nesto o tim isplatama… Koj k se desava znaci evo 9ti dan meni jos nisu poslate a mom bratu jesu… Ista nicha isto sve…

Ne znam u čemu je točno problem, jer službeno se Google o ničemu nije izjasnio. Meni osobno se čini da u pojedinim državama postoje problemi s isplatom. Čudi me da dosta ljudi na ovom forumu ima problema, no ko zna šta je ko radio. Najviše se bune Pakistanci i slični… O čemu je točno riječ ne znam, osobno nisam imao problema s isplatom.

Neki kažu na službenom Google forumu da ako nisu isplatili do 28-og, da je korisnički račun pod istragom, i da bi stvarno mogli popit ban svi. Naravno, ako niste radili ništa kontra pravila, nema straha, ako jeste, vrijeme je da pređete na drugu ogašivačku mrežu.

Ne bih htio nikoga plašiti, ali pratim ovo sve i teško je naći konkretan zaključak.

Mislim, neki su nakon ovoga napisali da su dobili isplate, tako da ovo ne mora biti točno. Svakako, nešto se neuobičajeno događa.

EDIT: Istraga većinom traje 30-45 dana, informativno.

EDIT2: Svakako ovo pročitajte: https://productforums.google.com/forum/#!topic/adsense/kJp-7EoQ2JY