AdSense zarada općenito

Jel’ vam prosla januarska kriza, kod mene izgleda tek nastupila zadnjih 7 dana. CPC i RPM u konstantnom padu, a CTR povecan…uzas

To prolazi tek u trecem mjesecu

Tko ziv tko mrtav do 3. mjeseca

meni katastrofa… domace posjete :smiley:

1 Like

I kod mene isto domace, do prije par dana je bilo standardno. Ali evo zadnjih nekoliko je katastrofalno, ma i vise od toga :smiley:

Danas mi je posebna prica RPM 0.59 nikad losiji

Kako je krenulo CPC ce mi otici na 0.0001e
Jbt…radi ovakvih stvari sam par godina odustao od Adsense, i opet se vrati

vikend je ok prosao , sve se popravilo u svim segmentima , i od jucer ponovo ista prica :slight_smile:
ali eto strpljen - spasen

Ma ja poludi, danasnji RPM 0.22e
Bas da covjek popizdi. 50e mi je manje nego proslih 7 dana.

Koji RMP page ili impression?

Ja to nikad gledo nisam, evo sad pogledah i ne znam koliko će te utješit na jednom domaćem sajtu imam page rmp 0,10 a impression rmp 0,03. Samo mi jedan sajt prelazi page rmp 0,4 svi ostali su ispod i to dobro ispod.

Page RPM
auuu izgleda da sam ja ipak dobar haha
Meni je prosjek RPM-a bio 0.90- 1.00 sve do evo zadnjih 7 dana, kada je krenuo pad…CPC otisao na 0.04

Kako stojite u ovom mjesecu, meni nikada gora situacija, koliko je lose i ne otvaram adsense po par dana. Uzas

Ja uvijek brijem kako je neotvaranje adsense stats prilicno dobro za fokus u radu :stuck_out_tongue:

A vezano za RPM; da Jan je bio shitic. Feb je poceo shitic ali nesto bolje sad.

Kod me je januar bio shit ali je opet zavrsio dobro, nista strasno. Dok je ovo sad uzas, bukvalno. Prvih 10 dana je za plakati, nadam se nekom boljem vremen :slight_smile:

I kod mene ocajno, nikad losija zarada u mojih sedam godina bavljenja adsenseom.

1 Like

men je stabilno sve u svem… web malo pada apps malo rastu…zapravo mislim da mi je ovaj sijecanj najbolji mj dosad uopce…

Nista posebno , mozda malo bolje nego u januaru. Jucer je bio bas los dan , i cpc je bio preslab ocekujem da ce se nesto popraviti drugom polovinom mjeseca.

Bolji dani ne dolaze iako nas evo preko polovine mjeseca, ne znam da li je kod vas sta bolje. Kod mene nije, jucer je recimo bio pristojan dan, danas opet katastrofa i sve tako se vrti u krug…

Bolje je crnog vraga, nikad gore nije bilo u mojih 8 godina adsensea.

1 Like

Kod mene je YT i nije lose, dobro je, ako ovako nastavi decembar ce biti ludilo.

Decembar…koje godine…jesi to nesto nacuo od vidovite dzemile :blush: