Zbirna tema: AdSense - ZARADA

Kod mene iskreno i na domacoj stranici nije bio los CPC do kraja 2016 godine, onda je poceo pad koji je zadnjih 30 dana dotakao dno od 0.01 a inace stranica je stara vise godina.

Jednostavno postoji suficit klikova i view-ova a oglašivaći i njihovi novci su se raspršili na fb ads, adwords, taboola, outbrain itd…adsense nije više jedini kao što je to bilo prije 5-6 godina a to znači i manja cijena klika.

Treba počet radit membership site-ove ili implementirat isto na postoječe site-ove.

Posjeta sve veca, a zarada sve manja…Ovako ocajne dane nisam imao ni u januaru.

Do sad sam isplacivao na check, evo upravo podesio bankovni racun i sad me zanima da li mogu zatražiti isplatu ili oni šalju u određenom periodu?

Pa lijepo ti sve piše. Od 20-26 obračunavaju. Nemoj 22. otvoriti temu da ti kasni isplata…

nisam vidio nigdje u panelu, zato i pitam
hvala na odgovoru :stuck_out_tongue:

ima li neko ovaj problem ? cijeli dan je ovako

Meni je tako kad probam da dodam nov sajt na adsense tj kad probam da apliciram. I tako mi je vec 3 meseca.

popraviće se samo… :wink:

Pretpostavljam , bilo mi je ovako isto prije mjesec dana otprilike. Danas citav dan ovako , pa ne mogu da pregledam detaljnu statistiku sta se desava. Inace ono proširenje na chromeu radi normalno , kao i aplikacija za android. Čitao sam po njihovom forumu , i dosta se ljudi žali na isti problem ( USA , Kanada , UK ) pa me zanimalo je li i kod nekoga na Balkanu ovaj isti problem.
Ipak Gugl je to , trebali bi rijesiti brzo.

Usput reklame se na sajtu ucitavaju bez ikakvih problema.

@MuamerWP je li mozes pristupiti sajtu ili ti je isto ovako kao kod mene ?

Evo i kod mene je sad identican problem.
Kod mene pise na nasem to isto.

Kod vas se to sada tek pojavilo, kod mene je vec mesecima i ne mogu nikako da apliciram :smiley:
Valjda ce sada kad budu vama resavali da rese i meni :smiley:

@Skozerman i kod mene je na mob normalno. Samo na kompu nece…Radilo je do 18:45 kad sam zadnji put gledao.

Kako je kod vas posle Uskrsa, kod mene je drastican pad zarade.

Kod mene isto… zadnja, ha valjda četiri tjedna se počelo odigravati, jeb…a katastrofa… 80% manje svega… drastičan pad… I kod večine ekipe koju sam pratio ista stvar, čitam po stranim foruma da je ovo najveće sran.e na YouTubeu u zadnjih 10 god.
Kanal s gotovo 100tis. subsa postaje neprofitan i dolazi na razinu kanala od 1tis. subsa…
Ponavljam kataFUCKINGstrofa!

znači ipak je istina ono da se oglašivači povlače sa yta

Kod mene je na sajtu palo zadnjih nekoliko dana za 50%, tacnije od ovaj period od Uskrsa na ovamo.

slabo katastrofa…taman kad sam se ubacio na youtube i razvio kanal…pa watafak

Skontat ce nesto ubrzo za youtube da se zaradi, ukoliko ne…
Raja prelazi na neki drugi servis :smiley:

Videi jednostavno više ne dolaze do potencijalne publike… Znači ona krivulja pogleda (to gledam u njihovoj aplikaciji “Studio” na mobitelu), dođe na neku visinu od cca 8tis. pogleda i onda naglo pada nakupi se još do 10tis. pogleda i smiri se… do dna jedva primjetna, video se pomete pod tepih i jednostavno više ga praktički nitko ne vidi. Nekad je ta krivulja postepeno rasla, video bi znao ili nakon cca 2 dana ili čak mjesec dana postati viralan, par stotina pa i par mil. pogleda bi se ponekad nakupilo… Ovo sad ak se ne popravi…za 2-3 mjeseca… ključ u bravu i ajd bok…na burzu…:grin: