AdSense zarada općenito

I ja gledam i ne vjerujem hahahahaah

Evo i ja sam opet upalio pa cu probat na par dana, mozda ovaj put bude bolje.

Nešto razmisljam ako bi većina nas sa domaćim sajtovima to napravila (ograničila priakzivanje slabo plaćenih oglasa), mi bi onda mogli primorati oglašivače da podese veći CPC ako žele impresije…
E sad kakve su šanse da se to desi o tom po tom, a ja bi rado da mi ne prikazuje reklame od kojih zaradim 0.01 pa makar ne dobio ni taj cent, nek bude prazan prostor.

1 Like

100% sad mi je draze vidjeti prazan prostor, nego neke ku*ceve reklame od kojih dobijem 0.01 ili 0.02…bilo kako bilo ja ovo necu mijenjati. Da sam znao da mogu ove smetljare od 0.01 ranije sankcionisati sa sajta, davno bih to uradio.
Iako se pogorsa cpc opet mi nece biti zao, samo da takve ne prikazuje. I najbolje da svi to uradite, 0.01 i 0.02 vam nista ne znaci.

1k klikova nije malo brate tako da ih ne diram, jedino ako nadjem neku alternativu za adsense sto da ne :smiley:
Naime adnow sam koristio prije godinu dvije i ne sjecam se kada sam ih ubacio zaradio 300-400$ i cekao 3mjeseca za isplatu, al halalio sam im to uklonio i cao…Prije 2 mjeseca u banci hocu da dignem adsense lovu kaze mi zenska hoces dolara il eure reko kakve crne dolare koliko ima kad adnow nekad davno uplatio xD
Dignem i noga ahahahahha

opet pocni koristiti adnow, znam taj period i tada su imali problema sa nalozima, isplatama ha hu i trebalo je biti obavještenje da će isplate biti odgođene … evo ja i sad radim sa njima, isplate stižu za sedmicu-dvije najkasnije

Imam i ja priblizno klikova i nista se nije odrazilo na smanjivanje sa ovim pomjeranjem slajdera. Svakako ti nec otici sa 1k na 200 i tih 200 ce ti donijeti vise nego ti 1k ako je dobar cpc. O tome govorim…

A ovaj Adnow prevarante i smecare ne bih stavio kad bih ugasio sve sajtove. Govnari na pocetku davali dobre cijene klikova pa ti vremenom spuste na 0.000000001 sranje ko i ovi pop

ja opet govorim da ih i danas koristim, da redovno isplaćuju i da mi je cijena klika već godinu dana 0.05-0.07

I evo jucer i danas vratio se smijesni cpc od 0.02

Heh u ja sam to podesavao, stavio 70% u prvi mah mi se cinilo da se popravila situacija međutim danas i jucer katastrofa isto :slight_smile:

ja od kako sam postavio 70% vjeruj da se situacija popravila :smiley:

1 Like

Meni je islo sve ok do jucer i danas…Bilo se znatno popravila situacija, na spram proslih 7 dana.
Ali sve u svemu od 21. je sve katastrofalno, jedan sajt ce mi imati jedno 10x manju zaradu nego prosli mjesec.

Nesto sad kontam da smanjim na 68% :smiley:
Ili cu sutra ako ne dodje sebi.

Ma taj slider je bezveze. Ponovo sam ga probao i na pocetku dana cpc je bio puno veci ali do ponoci je to opet doslo na isto kao bez slidera, a nakon dva dana zakljucio sam da apsolutno nema efekta.

Izgleda da imam mali problem sa Adsensom. Imam svoj glavni racun na svoje ime koji je povezan sa YT-om i uredno dobijam novac bez ikakvih problema.

Kako sam napravio novi YT kanal tako kazem rodjaku iz Belgije da mi napravi Adsense racun na ime i prezime moje majke, kontao ono kad bude trebao onaj kod kad dodje za prvu isplatu u Belgiju ce brzo a ne da ceka po 1-2 mjeseca da dodje u BiH. Evo sad Adsense ucitao zaradu za prosli mjesec i sad trzim ono gdje se onaj kod salje ali nema nista, iz nekog razloga i ne treba i navodi me da upisem podatke za isplatu a problem je u sljedecem sto mi trazi da banka mora biti iz Belgije a kad pokusam da unesem podatke sa racun iz Bosne ne moze.

Da li je neko imao slicnih problema i je li ovo znaci da ci mi €310.08 ostati zarobljeno na Adsensu. Da li je ko imao slicnu situaciju posto vidim da se dosta na forumu kupuju/prodaju Adsense racuni pa kako vi to rjesavate?

Pa ako ne uspijes rijesiti isplati na rodjakov racun, probaj u podacima promijeniti drzavu u kojoj se osoba nalazi. Mozda je zbog toga problem, pa odmah prikazuje Belgiju.

Edit: Ne moze ti osoba se voditi da zivi u Belgiji, a racun bosanski. Ne znam kako si to zamislio da izvedes…

Vjeruj da nisam ni kontao, hajde rekoh samo Adsense racun da se napravi pa da ga povezem, uopste nisam razmisljao o tome.

A sad kad bih ovaj YT racun povezao sa svojim glavnim Adsense racunim sta bi se desilo sa zaradom za ovaj mjesec gdje bi je ucitalo?

To vec ne znam.
Bolje ti je uzmi 310e na rodjakov racun, nego ne eksperimentises sa ucitavanjem. Pa sljedeci mjesec povezi sa svojim.

Nego ne vezano za problem AMG-a

Danas sam uradio novi eksperiment sa slajderom, sada sam stavio na 99% prvi a drugi na 57%
Pa da vidimo moze li se vratiti sta, inace je katastrofalno opet onaj period kao i prije prvog pomjeranja slajdera.

Nije ti bitno čiji je račun samo nek je u Belgiji :smiley: