AdSense zarada općenito

Ne znam koji ti problem imas, i naravno da se ne zelim vise nikad rangirati za tu zemlju gdje je cpc 0.01. I jos manje mi nije jasnije, zasto uopste polemisem s tobom.

Druga stvar tu imaju osobe , koje su zaduzene da sve tece u redu. Tu je @c3po pa ako nesto ide krivo, on ce rijesiti.

Vidiš moj Cupo da ih ima još što misle da si ti iz Makarske. :smile:
Držte se teme molim vas, dosta je bilo offtopica. :o:

4 Likeova

Pozdrav!

Da li je vama malo “jače” pao promet a pogotovo Adsense zarada?

https://www.webmasterworld.com/google_adsense/4880967.htm

Zarada je odavno pala.

Nego @c3po sto ti kazes na ovog, ja ne znam engleski, pa ne kuzim ovaj dvostruki link.:joy:

Pogriješio je upisati. Mogao si to i njemu javiti, i on bi rado to ispravio valjda. :o:

Ako si napisao da te vrijeđa, zašto si to izbrisao?. Ostani pri svom odgovoru…

Da napisao sam i obrisao sam zato što sam video da je to @c3po video i nije regaovao (onda verovatno i nije uvreda) a imam pametnija posla od prepiranja na forumu i nerviranja.

Neće ni reagovati jer očigledno je takav govor dopušten i na takav način, da je suprotno tome drugačije bi bilo, a sigurno i drugačije shvaćeno da je neko zamenio državu pa rekao nešto drugo, ali OK. Verovatno se poznaju, što se da zaključiti iz njegovog odgovora, pa dopušta takav govor koji nije prikladan, već sam objasnio da to može i lepo da se kaže.

2 Likeova

Nisam vidio što si napisao, ali sigurno nije velika šteta. :smile:
@fenix023 @MojNalog ovdje samo vas dvojica spamujete izgleda mi. Obojici vam upućujem javnu, ali i službenu opomenu. :o:

Ti imas problem sa logickim zakljucivanjem. Fino ti pise evo i da citiram sta je napisano:

“Ovi srbijanci su teske stetocine, sto se tice adsensa…”

I gdje je ovjde uvreda za bilo koga, ovo je istina 100%, da je upisao bilo koju drzavu sa Balkana ne bi pogrijesio i te se kao nasao uvrijedjen i jos kad si ga citirao u svom odgovoru citirao si ga samo do zareza kako bi to uklopio u svoju uvrnutu teriju o nekoj uvredi.

Ajde bgt. srbuj van foruma pun mi je ■■■■■ takvih u pravom zivotu koji su kao uvijek uvrijedjeni jos moram i na ovom forumu citam ova sranja.

1 Like

He he, :blush: baš me veseli ovaj ■■■■■■ alat kojeg sam osobno pokrenuo.
Nemojmo dalje u offtopic, molim. :o:

1 Like

i za nas iz bosne govore da smo uništili adsense jer je najviše prevaranata bilo iz bosne … pa šta sad treba da se ljuti neko ovdje?

■■■■■ vas kako se brzo uvrijedite haha

znam ja nas ■■■■ ti nas

1 Like

Pos’o je dobar, a para laka :slight_smile:

Dajte sansu ovim oglasnim jedinicama ako vec niste matched content.

Podigne ctr, a i rpm tu i tamo, nije zadovoljavajuce, ali na onaj ocaj se vidi razlika.

-275,98 EUR u odnosu na isto razdoblje prošle godine

Katastrofa.

Ja ne smijem ni usporediti, radi se od stotinama eura razlike, ma katastrofalno stanje…

1 Like

jesu domaće posjete u pitanju kod obojice?

Kod mene jesu. Nazalost najveci broj srbijanaca, mislim da ostalih nema da ne bih ni zaradjivao.

Kod mene je “veca” zarada, zahvaljujuci nesto vecem broju klikova koja nadoknadjuje pad cene po kliku sa 0.05-0.06 (prosek) na oko 0.02-0.03.
Domaci sajtovi.

da, balkanska uz određenu dozu dijaspore…