želio bih kupiti hosting i izraditi web stranicu za online filmove

ovako želim napraviti web stranicu za gledanje filmova online te me zanima što trebam kupiti hosting domenu ili što već…
isto tako me zanima što znači prostor na hostingu jel tu uploadam svoje filmove ili kako ide…
i koliko velik hosting da kupim ako možete skratiti link…

unaprijed hvala :slight_smile:

imas poruku :wink:

jedan film ima oko 1gb ako hočeš 1000 filmova to ti je 1000 gb to ti je mjesečno oko 200$

a iseee a sta je sa onim unlimited jel to laž ili?

miko, mislim da si fulao profesiju. Ovo ti nebi radilo jer prvo moras imati dozvolu za svaki film, a te dozvole nisu jeftine, a ako i imas dozvolu onda nebi ovdje pricao o unlimited hostu nego bi kupio svoj server za 1000 kuna mjesecno.

izgleda da jesam profulo :slight_smile:

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36254&highlight=online+filmova

Evo ti gotovo riješenje :wink:

Unlimited hosting za streamanje filmova, jest - laž je. :slight_smile:

[quote=“mestro67”]
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36254&highlight=online+filmova

Evo ti gotovo riješenje ;)[/quote]Uh, kako mi je samo promaknuo. Hvala. :wink:

Ja bih ti savjetovao da to ne radis , jer vidim nisi upoznat s nicim. To je moj DOBRONAMJERNI savjet

Da nebih se sa tim igrao bilo je tu novca do jučer svi glavni streameri filmova su ugašeni i dobili miljonske kazne samo je pitanje kad ce zatvorit ostale, osobno sam tazmislja o tom jos prije koju god al mi je kolega rekao da ne trošim vrijeme uzalud i bio je u pravu, jer za niti jedan film nemas autorska prava a kvaliteta streama je uvjek losija o skinutoga pa i neznalice radije koriste torrente…
Moje misljenje…

ahaa hvala svima onda cu napraviti stranicu za downloadanje filmova :slight_smile:

hahahahaahahaahahahaahah :doki:

p.s. i vi tu na forumu raspravljate o tome dali je facepalm smajlic nužan. E pa u ovom topicu je jako potreban.

[quote=“Petarcro”]hahahahaahahaahahahaahah :doki:

p.s. i vi tu na forumu raspravljate o tome dali je facepalm smajlic nužan. E pa u ovom topicu je jako potreban.[/quote]

haha!!! :bljesak::bljesak::bljesak::bljesak::bljesak::bljesak: