Zepterads

Samo da javim ekipi od danas poceo sa radom :smiley:

http://www.zepterads.rs/

Kakvi ce biti ne znam, uglavnom u pocetku su mi dosta drski i ne odgovaraju na pitanja :frowning:

Ne danas, već pre 2-3 meseca… o.O

Ako su tek krenuli sa radom moguce je da su preotpereceni pa da zato ne odgovaraju :slight_smile:

I mene zanima kakvi ce biti.

Kakva bre 2-3 meseca sta pricas ? Tek juce su krenuli sa radom. Pre 10 dana su stavljeni prvi test oglasi na pojedine sajtove ( 2 sajta ) i od juce je pusteno sve i registracija i informacije i sve zivo.

S tim da opet kazem, nece ovo ici na dobro sa njima koliko vidim…

ja sam pokusao, sve je dobro uradjeno, odmah odgovaraju… ali nemaju neki broj oglasa, tako da se pretezno vrte njihovi banneri

Mislim da ce Zepter ads da napravi dobar posao sa ovim,posto ulazu dosta novca u marketing… Videcemo

Kada dolaze u Hrvatsku.
Bilo bi lijepo kad bi i hrvatski Zepteraši počeli ulagati u web:)

Neisplativo, mislim da je hrvatska još uvijek zemlja se puno bolji novci okreću u građevini, ugostiteljstvu itd.
Možda iza svega toga je problem što smo turistička zemlja.

[quote=“gorrc”]Kada dolaze u Hrvatsku.
Bilo bi lijepo kad bi i hrvatski Zepteraši počeli ulagati u web:)

Neisplativo, mislim da je hrvatska još uvijek zemlja se puno bolji novci okreću u građevini, ugostiteljstvu itd.
Možda iza svega toga je problem što smo turistička zemlja.[/quote]

Neisplativo je to na cijelom balkanu, al eto, gospodin zepter je iz srbije a od nekud se mora krenuti.

Dali je iko pokušao sa zepterads? Zanima me kolika je zarada po kliku?

Moj prijatelj mi je pre 10ak dana poslao izvestaj u excelu i koliko sam video njemu je cena klika oko 0.04 eura sto je sjajno, a i jako mu je dobar CTR, slicno AdSense-u, nije onako uzasno lose kao eTarget.

Bili moga da nam taj excel staviš ovde u forum, da ga malo pregledamo? Jer mani 0,04€ nije baš veliko. Ja u sloveniji imam recimo 0,12€ fix kod adpartner.si i centeriprom.si.

Ja ako sam dobro shvatio samo pravna lica mogu dobiti isplate, dok fizička lica mogu samo iskoristiti dobijeni novac za pokretanje sopstvene kampanje kao oglašivači?

Daj reci cpm. Cpc ne znači ništa.

Stara tema, ali da je oživim pošto me zanima jeli cijela stvar dobila zamaha pošto prošlo je već godina i nekoliko mjeseci otkako radi taj oglašivački servis, stoga imam jedno pitanje, pošto vidim da ima i Zepterads.com dali to znači da rade i sa bukvalno svim tržištima?

Meni je ctr kod njih najmanji, ljudi uopste nece da kliknu …

I nemaju jake oglasivace.

meni su oni najbolji

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja