Zidic.net forum

ovo je link na forum
http://www.zidic.net

Napravljen je u vbulletin 4 i relativno je novi forum. Ovaj božićni skin kojeg sada koristimo smo sami napravili.
Zanima me što mislite o njemu, kako vam se sviđa, imate li kakve ideje i sugestije kako postati bolji?
sve kritike su dobrodošle :slight_smile:

Iz aviona se vidi da ste prtljali po slovima “žić”.

Meni skin nije nešto ali svaki trud treba cijeniti. Ljepota skina nije niti jedan forum vinula u nebesa niti pokopala.

niti ne očekujemo tako nešto :smiley:
inače, imamo 5-6 skinova pa tko šta voli…

Meni se ne svidja upotreba gotovo svih boja. Mozda bi bio ljepsi skin sa jednom ili max. dvije boje!

poprilican broj postova za nov forum, svaka cast
:slight_smile:
Teme
2,750

Ma ovo smo napravili za Božić, inače će biti jednostavan a lijep, radimo na tome poslije blagdana da osmislimo dizajn. :mig:
Slažem se sa tobom za inače

[quote=“trnac”]Iz aviona se vidi da ste prtljali po slovima “žić”.

Meni skin nije nešto ali svaki trud treba cijeniti. Ljepota skina nije niti jedan forum vinula u nebesa niti pokopala.[/quote]

Je je, sada smo to vidjeli, nisam niti primijetila, to smo nabrzinu radili, sada je izmijenjeno i ispravno :zubo:

[quote=“SteelMaiden”]poprilican broj postova za nov forum, svaka cast
:slight_smile:
Teme
2,750

Hvala, trudimo se napraviti nešto kako treba :smiley:

P.s. Da se predstavim, ja sam admin na tom forumu kao i kolega koji je predstavio isti, i hvala Vam svima na podršci, pohvalama i kritikama, puno znači :mig:

Pozitivno šaren forum, nekak blagdanski.

Ma to nam je i bila ideja :zubo: zasada. Blagdansko je vrijeme, i treba biti nešto malo veselije…
To smo složili nabrzinu, no meni je ok, za prvi pokušaj :smiley:

Kasnije, kako sam i rekla će biti normalan skin, doradit ćemo skin, te napraviti neki “vlastiti” po kojemu će nas prepoznati…

Parse error: syntax error, unexpected T_IF in /home/putopisa/public_html/index.php on line 2

riješeno. to se počelo događat danas zbog upgrade ibproaracde sistema.

[CENTER]Sretan i blagoslovljen Božić svim forumašima želi Zidić

http://img828.imageshack.us/img828/8913/christmashn.jpg
[/CENTER]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja