Žrtva poplave molim za pomoć!

Evo poslao sam nešto preko PP-a. Nije puno, al’ će dobro doći. Nadam se da ćeš se snaći nekako. Uz tebe smo!

Nadam se da se skupilo nesto, posaljem i ja!

Trenutno nisam u mogućnosti, ali oko tjedna ću nastojati da ti pošaljem nešt. Također, ukoliko napraviš stranicu na gofundme.com, objavi tu link pa ću nastojati čim više reklamirati na Fejsbuk stranicama.

Drž se!

Pozdrav, kolega ovo je ktastrofa drzi se, ja sam takoder uplatio neku sicu, ali siguran sam da ce pomoci kada se vise ljudi po malo skupi :wink:

poslusaj savjet kolega i napravi pa da ljudi sharaju po fb i slično. Sretno i drži se.

Ljudi vjerujte mi nemate pojma od kolike ste pomoći, kako materijalno tako i mentalno, puno je lakše proći ovakav horor iz filma kad imaš nekog da te ohrabri i da ti pomogne materijalno ili rječju.

Hvala vam svima od srca, evo i linka:
http://www.gofundme.com/9ayt0k

Takodje uplacena mala pomoc, nadam se da ce da koristi.

Ova tema je sada zalijepljena. Pojavit će se na vrhu svoje kategorije sve dok je ne odlijepi moderator ili dok gumb Odlijepi ne bude pritisnut.

2 Likeova

uplacujte novac na ziro racune koji ce pomoci svima koji su zrtve poplave.

@tony, ako nemas gdje biti, na raspolaganju ti je nekretnina kraj zagreba.

8 Likeova

Član sam udruge PUMA https://www.facebook.com/udrugapuma

Rad udruge možete pratiti na FB stranicu, a ovih dana smo uključeni u prikupljanje pomoći pa se i meni možete javiti ako želite donirati nešto.

Toni, provjeri svoj paypal… Sretno i nedaj se!

Ljudi plačem, jednostavno ste me ostavili bez riječi svi i ne mogu vam se nazahvaljivati dovoljno…

5 Likeova

Evo i smoje strane nesto uplaceno. Mozda bude moguc i smjestaj. Javim ti se tu. Pozdrav i od srca podrska.

2 Likeova

uplaceno na paypal, sorry sto nije vise, ne daj se!

Malo po malo skupit ce se neka svatko uplati 10kn (jedna kava, ok negdje dvije ;)) njemu će dobro doći

1 Like

Toni, kako je, gdje si smješten, kakva je organizacija, da li vam fali nešto odnosno da li je pomoć iz brojnih dijelova HR stigla na odredište?

Toni uplaćeno i od kolege i od mene, nije puno ali je od srca. DRŽI SEEE!

Hvala vam jos jednom

Hrane i higijenskih proizvoda uvijek dobrododje, svi ljudi su smjesteni po skolama i sportskim dvoranama u selima Cerna, Otok itd medjutim neke ljude (uglavnom zene s djecom) privatno ljudi odvedu svojim domovima

Poslano na paypal. Drži se!

Poslano malo $. Sritno.