Adnow jesu koga ovi kontaktirali za oglašavanje

pozz,gdje da zalijepim onaj html kod sa adnow prilikom prijave za novu stranicu

Odobrili su mi racun,sad trebam na widget ici i kopirwti onaj html code pa ga zalijepiti u neki od postova??

Odobrili su mi racun,sad trebam na widget ici i kopirwti onaj html code pa ga zalijepiti u neki od postova??`

Prvi deo koda postavite tamo gde treba da se odslikava reklamni blok, a drugi deo postavite na kraju html-dokumenta.

hvala,radi sada,i kako dodajem vise oglasa na svaku stranicu,jel moram svaki oglas posebno ili vaj html kod mogu na svaku stranicu zalijepiti

Prema našim pravilima, za svaki sajt je potreban poseban kod. Ako na neki sajt postavite kod namenjen za drugi sajt, klikovi će biti procenjeni kao nevalidni.

Zasto mi umjesto reklame pise loading… ? Taj loading je i u kodu od reklame. I gdje da stavim onaj drugi dio koda u WP stranicu, ja sam ga postavio na dno header.php filea. Reklame se ne prikazuju, pise loading…

Moraš da ubaciš i jedan i drugi kod zajedno… tj. jedan ispod drugog…

A jesu ga objasnili svaka im cast pa sta im onda kod nije zajedno ?

meni i dalje pise loading…

Ja koristim njihovu drugu mrežu Adxxx i radi bez ikakvih problema. Isto sam imao problem da ubacim samo *JS kod, i nije radilo, onda sam spojio prvo ubacio DIV, pa ispod njega *JS kod…

I ja sam napravio tako, prvo div pa onda js kod u wp sidebar kao text widget, ali pise loading…

Kakva su ti iskustva sa adxxx, kako placaju? koristis ih za domaceadult sajtove?

1 Like

Ovako, koristim ih nešto više od mesec dana na sajtovima koji nisu orjentisani na domaće tržište nego na inostrano. Ovo je sa jednog sajta u kombinaciji sa JuicADS i PopADS. E sad ono što sam primetio, a to se može videti na zaradi od 4.42$ jeste da nikako nije dobro raditi sa plus dve dodatne mreže. Ova zarada (4.42$) je isključivo samo od njih bila, a čim sam počeo kombinaciju navedenih mreža zarada je prepolovljena, pa varira kao na slici.

Isplata je na svakih sedam dana na PP, stim da nekad to bude i duže (ne znam koji je razlog), ali isplaćuju bez ikakvih problema, samo što se malo duže čeka.

Ko radi host video materijala na svom serveru mislim da bi zarada mogla ići čak i do 10$ na dnevnom nivou, ali to je moja subjektivna procena.

Evo kako to izgleda sa jednog od sajtova…

Ono što bih još dodao jeste da na jednom od tih sajtova, prema GA poseta je oko 1000 korisnika dnevno, sa intervalima, pa nekad bude manje, a nekad bude više posetilaca sve zavisi od naslova samog snimka.

1 Like

Evo sad sam upravo testirao WP platforma, sve OK prikazuje, kreirao sam novi vidžet i novi kod i radi…

Koji sve nacini isplate postoje? Da li se mogu koristiti na sajtovima sa igricama?

Mogu se koristiti,zasto ne,mislim da zasad imaju samo paypal i wire.