Dobri i loši trgovci na WM forumu

Pozitivno iskustvo sa članom @kres0 , te ima svu moju preporuku. Riječ je bila o kupnji domene, te je u vrlo kratkom roku izvršeno prebacivanje od strane njega nakon čega je slijedila i moja uplata.

Pohvale za korisnika @liberty posteno odradio dio svog posla !

@gregor0306

Susretljiv čovjek, dobra komunikacija, isplata po dogovoru.

@dachokc

super suradnja, sve izvršeno brzo i kvalitetno… sve plačeno u jako kratkom roku :smiley:

@rydzo16

odlična suradnja već duže vremena… zbilja naveliko preporučujem :wink:

Super suradnja sa @tempoit, brz dogovor i sve u dogovorenom roku, svaka preporuka

Odlična suradnja sa korisnikom @d1namic čevjek odradio posao i prije nego sto sam mu platio :wink:

5/5

edit: pohvalio bi i korisnika @buhin ito topla preporuka 5/5

3 Likeova

Također pohvale za @Macan koji je uredno platio nakon što sam ja učinio posao, te čak i uplatio veći iznos :slight_smile:

2 Likeova

Pohvala za clana @milito (transakcija Paypal/Skrill)

Back at ya, pohvale za @theja (transakcija Paypal/Skrill)

Pohvala za @alencia uredno uplačen novac prije obavljenog posla, te mi je čak izašla u susret i uplatila na moneybookers, kako joj baš i nije pasalo. 5/5! :slight_smile:

1 Like

Hvala, pohvale idu i natrag ka @d1namic koji je isporučio mnogo više nego što je naručeno i vjerovatno ću opet koristiti njegove usluge. :sunny:

1 Like

Pohvala za člana @El_Mero :blush:
Uredno prošla suradnja.
5/5

1 Like

Takođe sve pohvale za @d1namic , brzo, korektno i profesionalno.

Nemam nešto običaj da falim ljude ovdje, ako sam imao preko 50 saradnji na ovom forumu, ali momak zaista odrađuje posao. :slight_smile:

1 Like

Uspješna suradnja s članom nbbv sve napravio u roku i po dogovoru,preporuka.

Pohvale za @dabars, pošteno platio nakon obavljenog posla. 5/5!

Također član @d1namic odradio po dogovoru 5/5.

Ajmo @alaca sad 25 kn vraćaj hahahahahaha

Pohvale za @backd00r uredno poslao novce nakon što sam obavio posao :slight_smile:

Kad već pišete preporuke pišite i o kojem tipu posla se radi.