* Kako rotirati cod unutar <head> WP

Kako napraviti da se svaki put ucita novi cod izmedju <head> </head> ?

Da pojasnim…
Na WP sajt želim ubaciti više popandera, ali ne da se svi odjednom ucitaju nego da se jedan po jedan rotiraju…
Kako se može napraviti ta rotacija popundera? Dali znate za neki plugin? Dali bi netko znao napravit?
Treba rotirati npr. na prvi klik popunder prve kompanije na drugi klik druge kompanije itd

svaki prijedlog je dobrodošao :slight_smile:

I mene interesuje rjesenje za rotaciju koda u header.php

Ima li odje neki programer da to napravi za pare?

Čemu rotirati zaglavlje dokumenta sa svim meta podacima koji če
se morati ponovno učitavati…

To je kao da pitate kako promijeniti šasiju motora svaki puta kada vozač
prebaci u drugu brzinu.

Sigurno ima neki sličan WP plugin. Ako ne, onda bi trebalo prilagoditi neki
postojeći. U krajnjem slučaju dati nekome da vam napravi takav plugin.

Mijenjanje zaglavlja zbog rotacije popundera je apsurdna idea:)

Nije to problem napraviti. Ali iz principijelnih razloga ne zelim to odraditi.

razlog rotacije je, kada posjetitelj dođe na moju stranicu da mu se ne otvore od jednom 10 popandera nego samo npr. 2 , a kad se stranica refresha ili dođe novi posjetitelj da se otvore “nova” dva popandera tj. popanderi od nove firme…
(jos jedan razlog je sta su to popanderi za reklame, a firme koje daju popandere ne vole da se uz njih u isto vrijeme reklamiraju i druge firme) pa bi ih na taj nacin razdvojio.

nezman dal je moguce tako nesto napraviti i dal bi ok funkcioniralo?

@Horz usporedba ide u dobrom smijeru ali bi ju malo modificirao :smile:

To je kao da pitate kako promijeniti gume na formuli1 nakog svakog kruga :smile:
(razlog izmjene bi bio taj, jer su nam sponzori Pirelli, Michelin i Goodyear, a ne možete sve kotace odjednom reklamirati)

moguće je napraviti, naravno da je moguće

ne bi ok funkcioniralo.
nikakvi popunderi ni popuperi nikada ne funkcioniraju ok.

Jel imas bolju ideju?

Ja razumijem da ljude nervira popunder, ali očekujem od webmajstora bar da i oni razumiju da i ti popunderi hrane porodice isto kao i adsens i ostali načini zarade. Čak i sam gugl kaze da sajt moze imati do 3 popundera. A ko ima adult stranice zna da je tu velik dio zarade adult stranica. . Ja skoro nikad nemam vise od ta tri popundera, ali isplativije bi bilo rotirat 3 kompanije nego drzat jednu.

ni xhamster ni xvideos nemaju popundere jel da? loše im funkcionisu sajtovi zbog popundera?

Patetika u ovom slucaju ne pomaze.

nije patetika to su cinjenice. niko ne voli imat popundere na svojim stranicama, al eto. bi li ti imao popundere da imas adult sajtove? ko misli da posjetioci vole adsens reklame? ili bilo koje druge reklame? a normalno je traziti najbolji polozaj za adsens na igricama stavljat plej baton do reklame i milion drugih stvari dje adsens bode oči, ali kad se priča o popanderima ljudi imaju averziju. ko ne razumije ne mora, eto može i tako

Mozda bi ovo pomoglo: https://wordpress.org/plugins/acurax-on-click-pop-under/
Ima feature: Random URL is Picked and Open as Pop Under

na ovaj plugin se ne može staviti cijeli cod od popandera… mogu se ubaciti samo URL adrese pa da se one dižu kao popander.

@creatifcode pretpostavljam da sve ima svoju cijenu… koliko je tvoja ? :smile:
al za ozbiljno treba mi tako neko rijesenje, a nisam bas jak u pisanju tih kodova… :disappointed_relieved:

Pozdrav kolege,

Šta nitko nezna to napraviti?!

Kako napraviti da se svaki put ucita novi cod izmedju ?

<script type="text/javascript">

   function load_popunder() {
   	
	var popunder_links = [
		"http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js",
		"http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1/jquery.min.js"
	];

	var random_popunder = popunder_links[Math.floor(Math.random()*popunder_links.length)];
 	var head= document.getElementsByTagName('head')[0];
      	var script= document.createElement('script');
      	script.type= 'text/javascript';
      	script.src= random_popunder;
      	head.appendChild(script);

   }

   load_popunder();

</script>

Probaj ovo ako sam dobro skontao. Samo ubacis popunder linkove u ovaj niz…