Klijent uplatio dupli iznos za izradu web stranice i ne želi ga natrag

Budalo :smiley:

EDIT by trnac: maknuo sam točku koja je blokirala prikaz smajlića. Sada je malčice drugačije, zar ne

Zašto sam ja budala? Možda sam budala što želim samo svoj zarađeni novac i ni lip više. To je pogrešno?

Napisao bi ti još svašta ali se necu spustati na tvoj nivo

1 Like

Mislim da je to islo Horza.

Mene je citirao pa sumnjam. Ja i on nismo zajedno ovce cuvali i svatko posluje na svoj nacin on bi mozda uzeo ja evo nebi.

Prevaren sam par puta jer vjerujem previse ljudima zato sad i poslujem 50% avansa unaprijed i to odma na racunu. Kad se nekome tako poslovanje ne svida neka ide drugome i to je to. :wink:

1 Like

Sorry, nisam to skuzio, preko moba sam. Drago mi je da si dosao na cisto sa klijentom.

Dobro si to riješio, tvoja savjest čista. Ali ja bi mu izdao ipak račun na nešto sati za pretplatu, da ne bi liku puklo za neko vrijeme nešto čudno. Samo da se osiguraš.

Možda si zaslužio više? Šta bi mi to napisao? Napisati nekome budalo je neki niski nivo? Ovo budalo je bilo više kao šala, (***) :smiley: Takođe ovaj edit nije dobar jer smiley je puno bolji u txt formatu nego sa ovim retardiranim ikonicama :smiley:

(milito, nemoj stavljati točku nakon smajlića jer ga točka zbuni, lakše malo… :slight_smile: )