Kupuj domenu uvijek za 1$

Mali dodatak koji omogucuje kupovinu uz popust preko kupona.

  1. skinite i instalirajte ovaj dodatak za Google Chrome Automatic Coupons, Promo Codes, and Deals | Honey
  2. ako ste ga pravilno instalirali u gornjem desnom uglu vaseg Chrome-a ce vam se pojaviti narancasta ikonica
  3. evo recimo odite na http://www.godaddy.com/ i samo kliknite na narancastu ikonicu a potom na “Show Savings” i prikazat ce cam sve aktivne kupone, te kad istjecu

dodatak pravilno prikazuje kupone i na namecheap, hostgatoru itd…
jako koristan dodatak koji stedi vrijeme i novac

10 Likeova

Idem ga probati :slight_smile:
Ukoliko bude radilo častim te kad dodjes (ako dodjes) u TZ :stuck_out_tongue:

Svaka čast !

Instalirao i isprobao, dvije domene sam kupio jednu platio 1.65$ a drugu za 1.47$ koje bih inače platio po 14$

Zahvaljujem i preporučujem također !

ja do sada googlala “godaddy coupons” i obično se nadje tih kupona, ali ovo je pravo dobra prečica :gem:

Takodje i ja sam guglao al ovako je mnogo brze sve sama app uradi :slight_smile:

Hvala ti druze :wink:

Hvala za info! :slight_smile:
(em ti 20 znakova!)

Jaoo kralju, hvala ti puno :heart::heart:

Svaka čast! Radi fenomenalno

Fantome,
ali ovo radi samo za kupovinu nove domene?
Akcije uglavnom nisu za produživanje stare, zar ne? . :frowning:

srčeko :D…

Oćel bit i za Firefox? Zvuči odlično, budem isprobao! :wink:

Install for Firefox

Ima za FF

1 Like

A šta je s Privacy Protection ?

Koliko vidim to se dodatno naplaćuje ? $7.99/domain

Pretežno bude i kupon da privacy dobiješ za 1$

Budite oprezni s pluginovima za koje programeri preglednika ne jamče. Ko zna šta je u njima isprogramirano. Evo ja koristim za moji mozillu remeber password plugin, ali je skinut sa mozilla addon i kraj njega piše da je “reviewed” ali da ne garantiraju da nema bugova. zato šta je reviewed koristim ga a inače nebi da je iz sumnjivog izvora. Kako se radi o memoriji lozinke zamislite da je iz sumnjivog izvora pa da je isprogramiran da te lozinke šalje tvorcu plugina? Pazite kod plugina. ne virujte svakom jer doslovno svako smeće možete instalirati na računalo.

1 Like

Hvala ti na tom. Probao sam u i radi

Da li nekada poslije mogu imati problema zbog ovoga? Mislim, ok je kupiti sada po nižoj cijeni, ali šta ako se napravi review domene, pa se utvrde potencijalne nepravilnosti? Pitam čisto radi sigurnosti :smile:

Znam da je stara tema i neko je pokrenuo ali kakve nepravilnosti mogu biti kada se kupi domen kada je popust ili preko kupona.Plugin i dodatak sluzi samo da se prikazu popusti i kuponi.
Veoma korisna stvar i zahvaljujuci ovakvim servisima kao i prebacivanjem domena na drugi registrator,uvek se mogu imati domeni za 1 - 2$

Trenutno pretražujem sa koje stranice da kupim domenu i host. Pošto si ti više u igri, šta mi preporučuješ? :grin: Naravno, da nije previše skupo i da nije loše. Mogu i jeftinije varijante ako su funkcionalne. Sajt bi služio najviše radi posjeta i postavljanje reklama na sajt. :smiley:

Ja koristim nja.la ne radim ove šeme.Domen je 15e hosting 30e ali bez greske su.
Za te jednostavnije sajtove mozes i namecheap,on je dobar: https://www.namecheap.com
Sad imaju na 2 godine promociju: .COM only $0.98*

1 Like