Opencart preauthorization ili pending plaćanja?

Dakle imam jednog klijenta koji ima asortiman, no neke stavke nabavlja ili provjera dostupnost, naime nisu kod njega na skladištu.

Budući da ima sistem plaćanja uplatnice, pouzeće i htio bi i kartice sada, kako riješiti to da kupovina nije moguća dok on ne potvrdi da je artikl dobavljiv kupcu, tj da plaćanje je u nekom pending statusu?

Prije nekoliko dana riješio jednu još kompliciraniju stvar :smile:
Custom code, sve se da riješiti… brw. koja je verzija OC-a?

pozdrav 1.56.
Trebalo bi ili omogućiti tek nakon potvrde kupnje da prodavač, odobri završetak kupovine, nakon čega se kupcu šalje link za plaćanje.

Ili na strancii plaćanja corvus, tamo moram nazvati da vidim, da li oni imaju neku opciju?

Kao što rekoh, postoji rješenje. Samo ovo je generalno gledano loše za sam proces online trgovine i odbija potencijalne kupce. Kupci mrze gnjavažu i kompliciranost procesa narudžbe, a ovo baš to radi.
Sve se mora prilagoditi (Admin, View, System) dijelovi OC-a. Može kao vQ ili oC mod, mada je savjet custom code. LP.

Preporucio bih tu @gigo4446 kolegu Igora Ilića. On dosta radi s opencartom, ima vec jedno 30 svojih gotovih modula od karticnog placanja do svega ostaloga.

Hvala, korisne informacije.
Za ovo da nije baš poželjno za kupce, znam, prenio sam to klijetu, no to je samo u startu dok ne napuni skladište.
Naime počeo je sa 1100 artikala negdje, pa nema sve na stanju još.