Prevare preko Google Adsense-a

Kad se sjetim na koji način su mi prije par godina ukinuli adsense račun(udaljenost nav. od reklame premala), a ovakve stvari toleriraju, čak svaki puta prijavim kad naletim na ovakav tip stranice ali ne vrijedi…

1 Like


evo još

Samo ti radi svoj posao, doci ce njima do glave to veruj mi :slight_smile: Vec sam citao o tome kako je jedan jako poznati balkanski prevarant ovog tipa neslavno zavrsio… Stigla mu je tuzba na vrata od googla gde se trazi skoro sav novac nazad… a cik pogodite sta se desilo kad on nije imao da plati? :smiley:

1 Like

Nema od toga ništa, ovo se radi već dugo i ništa im…

1 Like

Varas se :wink: U roku od mese-mesec ipo im se sajtovi ugase, dobiju ban na googlu… nekad ne stignu da dignu novac jer pri dizanju google proverava da li je sve bilo regularno… Ovaj o kome pricam je radio to 2 godine i na kraju lezi zatvor…

Mada ukoliko hocete, probajte… Pljackate oglasivace, varate sebe, terate sebe u neke druge vode i doprinosite tome da adsense postavi blok na nase podrucje…

Dimi3je jesi ti neki smijesan tip, smanji malo sa tim mastanjima, cuj zatvor, he he mozda ce dobiti smrtnu kaznu?

Naravno da ovo varanje jedino steti onome ko vara jer na kraju ne dobije lovu, sto se tice oglasivaca njima se lova vrati

1 Like

A najvise doprinose tome da je cpc iz ovih nasih banana zemalja najcesce 0.01 ili u najboljem slucaju 0.02. Zasto je iz USA visok cpc ? Jer su tamo ljudi normalni i posteni, nisu prevaranti kao vlasnici ovih stranica.

3 Likeova

Uopste se neradi o prevarantima vec o standardu ljudi

1 Like

Kada nemas da vratis vise od 13.000e Googl-u posle podnosenja tuzbe, sta onda sledi?Ukoliko ne znas pricu nemoj bespotrebno da koristis takav govor pokusavajuci da budes simpaticna i sarkasticna jer ne prilici jednom ovakvom forumu… Mozda se ti bavis ovim pa te je dotakao moj post?

2 Likeova

Ma haj molim te? U Svedskoj, Americi, Australiji nemas ljude koji bi voleli visoki standard? Budimo realni, ljudi na balkanu gledaju da zaobidju svako moguce pravilo, da nadju svaku mogucu rupu u nekom sistemu kako bi krali nesto… nije to standard, to je mentalitet…

Sve objašnjeno ispod, pitanje je samo kad/koga/kako će skinuti s liste, i naravno da mogu tražiti nazad svoj novac, zašto ne?

Publishers may not ask others to click their ads or use deceptive
implementation methods to obtain clicks. This includes, but is not
limited to, offering compensation to users for viewing ads or performing
searches, promising to raise money for third parties for such behavior
or placing images next to individual ads.

In order to ensure a good experience for users and advertisers, publishers participating in the AdSense program may not:

Compensate users for viewing ads or performing searches, or promise compensation to a third party for such behavior.
Encourage users to click the Google ads using phrases such as “click the ads”, “support us”, “visit these links” or other similar language.
Direct user attention to the ads using arrows or other graphical gimmicks.
Place misleading images alongside individual ads.
Place ads in a floating box script.
Format ads so that they become indistinguishable from other content on that page.
Format site content so that it is difficult to distinguish it from ads.
Place misleading labels above Google ad units.
For instance, ads may be labelled “Sponsored Links” or “Advertisements”, but not “Favourite Sites” or “Today’s Top Offers”.

Bez ikakvog popup-a

1 Like

Kapetanovic99 svaka cast ! Ma koliko ja mislio da dobro zaradjujem,ja ovo ne mogu skupit ni u mjesec dana

1 Like

Strana nicha? Inace svaka cast stvarno

1 Like

Strana nicha… Hvala :slight_smile:

1 Like

@Kapetanovic99 svaka ti cast, ja se radujem sa dollar dva a vidi te cifre :smiley: Samo nastavi drug!!!

2 Likeova

Ja sam naso niche sa $29 average samo nemoguda nabijem posjete nikako :slight_smile: alo ko zna mozda jednog dana

Ovaj mali harmonikas gore sto se hvali evo i za njega nesto

Njihov fazon je da mjenjaju domene redovno i uzimaju pare dok im domena ne bude banovana.

Ovo odavno ovako ne izgleda, bas je odavno Adsense promenio izgled…

2 Likeova