Problem sa internet konekcijom

problem je da se ne mogu spojiti sa laptopom na wifi mrezu dok za mobitel radi normalno.probam se dekonektirati i onda konektirati i opet nista.jedino funkcionira kad laptop restartam… svaka ideja je dobrodosla

Vrlo vjerojatno postavke WIFI-a i Rutera.

Daj vise detalja. Koji ISP, koji ruter, koji laptop…koji OS

laptop je hp,ruter je ZTE i H1 telekom i OS win8

E sad objasni kako se gubi konekcija.

Jer vidim da pises da kod restarta radi, sto bi znacilo da kod paljenja ne radi ili gdje ej problem?

da, kad normalog paljenja ne radi. a kod restarta proradi jer se kod restarta automatski mreza diskonektira pa je moram sam konektirati

Ovako na pamet je tesko dati savjet, od kad se to pojavljuje? Jesi nesto prckao? Jel sustav nov? Ili si imao mrezu sve do danas ?

sve normalno radilo do prije dva dana.laptop star oko dvije godine i nista nisam dirao

Za pocetak bi u ruteru promjenio channel na eki drugi i vidio dali radi. To je najlakse i najbezbolnije.

Ako nebi pomoglo onda bi probao ovo:

Ako ni to onda ovo:

Ako nista od toga, zvao bi majstora.

Probat cu

Idi na troubleshoot problems.

Pogledaj update kroz ta dva dana. Mozda wifi driveri zezaju…

Ako ti se dolje kod ikonice za spajanje na internet pojavi zuti trokut za usklicnikom i pise da je veza limited onda imamo isti problem, takoder imam isti ruter i OS. Ja to rjesavam tako da odem na forget this network i ponovo se konektam. Ti problemi mi se javljaju samo na windows 8.

Da pojavi se i u sluzbi za korisnike su mi to isto preporucili.Hoce li nakon toga i dalje prepoznati wifi bez problem

Meni je do sada svaki put prepoznao wifi bez problema tako da vjerujem da ce i tebi

nista nisam uspio.morat cu ga odnijeti na servis

Javi u cemu je bio problem :slight_smile:

sve se samo popravilo.jedino sam isao na forget this network i ponovo se konektirao ali mi opet nije odmah uspjelo.nakon dva dana normalno proradilo.

problem je bio u virusu.laptop bio zarazen pa je malo problema sa mreznom karticom

pozdrav, iman isti problem sa zutim usklicnikom, nikako da nestane mobitel normalno radi na istoj mrezi , i probala san zaboravit mrezu i spajat se ponovo restartirat laptop i nista, treba mi internet posto san u drugoj drzavi , moze li neko pomoc. hvalaa unaprijed

Probaj resetovati router.