Youtube reklame idu na zivce

Jel ima youtube da se plati pa da ne gledam te reklame, jer mi se cini da bi to moglo biti jeftinije i zdravije za moj mozak.

Plus jos sad mislim izbacit tve van iz kuce i gledat samo youtube. Jel ima takvo sto?

EDIT: Yel adblocker blokira i one reklame na videu?

Navodno ovakav url nema reklama, moram jos isprobat, a glupi firefox ga ne otvara:
https://www.youtube.com/v/sPlhKP0nZII

Moj Firefox otvara taj URL
I izgleda da je točno, nema reklama. :slight_smile:

Pa nećeš valjda non stop gledat’ Mozarta - Requiem in D minor i slične stvari?
Što bi nam tek tada pisao ovdje? :slight_smile: He he

AdBlockerPlus na google chromu rjesava sve :slight_smile:

Ok dobro je znati. Znaci kada se pojavi video reklama on ju preskoci i dalje nastavi svirati?

@c3po Onda je valjda to razlog sto to pisem. Pa kad radim najbolje mi pase takva nekva glazba bez rijeci i onda kad mi pukne reklamu unutar 5 minuta i jos mi je poglasni a na slusalicama sam onda sam lud. A vidis kad sam lud onda sam totalno lud, pa bi htio da budem manje lud barem tako da ugasim te reklame kako god.

1 Like

Kad imas adblock reklama se uopce ni ne pojavljuje

1 Like

MIslim da je bolje da svi plate youtube red, to mice sve reklame a kreatorima i dalje idu novci neki, kad bi svi imali adblocekere niko nebi zaradivao pa nebi imali ni sta gledat…

Samo AdBlock i mozak na pašu :wink:

Zbog ovakvog razmisljanja i je balkan kakav je danas

2 Likeova

Djelimicno se slazem sa ovi, mislim da je bas na ovom forumu bila ona disukusija adblocker da ili ne, ali kako god i sta god, ja sam licno ablocker skinuo zbog livestream stranica za utakmice i zbog filmova, ionako je i jedno i drugo nelegalno sto se copyrighta tice, tako da me savjest tu puno ne pece. :smiley:

Ako je adblocker nelegalan, kako to da ga Google Chrome ima na extenziji i kako to da ga nisu maknuli a njima je on prvenstveno najlosiji za biznis.

Meni se znalo desiti, da kada gledam neki stream, iskoce reklame koje nije moguce zatvoriti, cak ni u task manageru to nisam mogao odraditi - samo gasenje cijelog Chrome procesa je pomagalo.

Tu sam jednostavno ispizdio i skinuo AdBlocker, koji koristim samo za odredjene stranice.Za YouTube ne koristim, jer mi ne smetaju reklame, kao ni za portale.

Iskljucivo za stranice koje doslovno smaraju sa reklmama.Razumijem ja, mora se od necega i zivjeti, ali sto je previse, previse je.

Upravo to :smiley:

@dadaas nisi razumio, rekao sam za livestream utakmica i online filmove :smiley:

Mislis da svi imaju pare i da mogu placati svakakve zajebancije ?
Mislis da ljudi na zapadu ne koriste AdBlocker ?
Veruj mi, to nema veze sa Balkanom, svi ga koriste.

Nazalost YouTube Red Jos uvijek nije dostupan u Hr, nadam se da ce uskoro biti.

Za donekle utjehu je tu Red Tube Com :smile: He he

2 Likeova

Inace slazem se, gledam dokumentarce pa me adovi svakih 10 min puknu, nije neka fora ALI tko misli da je AdBlocker kool tehnologija, upucajte se, ili otklonite s neta.

Mislim nije tesko - ili platis premium TV/Provider koji daje program ili trpis reklame.
Ne pisem ovo zbog dadaas-ovog posta nego zbog dripci koji pisu da je AdBlocker super.

AdBlocker je hrpa dripaca koji su htjeli ugoditi drugoj hrpi dripaca a svi skupa se mozete uklonit s neta.
Ako se temeljni princip na kojem su stvari bespla ukloni, ko neki cigani inace, onda doista ne postujete NI MALO neciji rad. Thus said - ne postujem ni ja vas stoga uklonite se s neta :slight_smile:

Ne ocekujem od dripaca da skuze stoga ostavimo to na tome pa razmislimo.

Imam osjecaj da ne zaradjujes dosta pa krivis nas “dripce” koji koristimo adblock.
Ako imas kvalitetnu webstranicu bez popup/under sranja uvjek mozes zamoliti posjetitelje da ugase adblock ili im ponuditi premium membership za stranicu bez reklama. Ja adblock koristim otkad sam saznao za njega i nije mi iskljucen ni na jednoj stranici, nema dosadnih prozora i stranice brze ucitavaju. Mogu se kladit da skidas torrente ili gledas filmove/serije online besplatno dok tu nama se pravis pametan jer imamo adblock.

Rekoh dole da ne ocekujem da skuzis :wink:

EDIT: cek cek, u biti; znaci za osjecaje moramo naci neki osjecajan podforum pa tamo pricat. AdBlock usera je bilo oko 60 mil kolko se sjecam, mali ste postotak cak i da pogadja toliko profit ne placemo jos za 2-3% neta ne brini.

Replyam s edit cisto jer mi je ostalo nejasno s cim bi se kladio?
Koristis adblock torrentas i bespla gledas i sam jelda, ne placas premium, i jos mislis da bi webmasteri trebali “zamolit ljude da iskopcaju adblock”, dakle? Pa bi se kladio u nesto?

Aj sad jos reci da nemas ni svoj prikljucak za net nego koristis susjedov ili neki gradski free :wink:
Necu te zamolit da iskopcas adblock, zamolit cu te jedino da se iskopcas s neta, jer si ko Imela za drvece.

Svatko ima pravo da koristi internet kako zeli, nasa stvar hocemo koristit adblock ili necemo. Tvoj problem je sto si zaostao malo, ti mislis ako netko gleda/cita po tvojoj stranici da je on tebi nesto duzan? u krivu si. 2015 broj adblock korisnika je bio negdje oko 200 milijuna, a to je dosada naraslo i na vise. Ja nemam razloga krast nicij internet, a torrente skidam jedino za serije koje nemaju na netflixu. Nemoj se ni trudit odgovarat na ovo jer koliko sam shvatio sa svakim novim postom IQ ti padne sve vise i vise.