1&1 odabir zemlje prilikom registracije?

Kupujem hosting i domenu na 1and1.com i sada se trebam registrirati. Naime prilikom registracije prvi korak je odabir države, a pod tim odabirom ima valjda sve moguće zemlje svijeta osim Hrvatske (Croatia). Da odaberem neku drugu zemlju ili na koji način da se registriram? Je ima netko tko je imao sličan problem? :slight_smile:

Nema to veze stavi Srbija, nbt potpuno.

Okej, hvala. Pitam da ne bi bilo nekakvih problema poslije :slight_smile:

mozes i bosnu, nema pdv u eu

Ne podržavaju ti Hrvatsku…Ja sam isto probao sa bosnom pa mi je ovo došlo na mail nakon par dana:

Dear
Unfortunately we are not currently offering service to Croatia.
This order has been canceled. It has not been activated, nor has any billing taken place at this time.

Nemam pojma ako se je što promjenilo u zadnjih godinu dana…

Bolje da kupiš domenu na namecheap-u ili godaddyu.

1 Like

ako placas legalno, moja IP je iz Bosne, mogu ti team viever dat pa sebi naruci…

Da probao sam i ja Bosnu, no nije išlo… Naime, pronašao sam Godaddy kupon za godišnji hosting i besplatnu domenu .com za samo 15.18$, pa sam tamo kupio. Hvala na pomoći! :slight_smile:

I ja sam prije par dana htio tamo registrirat domenu, ali nema Hrvatske. Onda sam stavio BiH i odbilo mi je plaćanje karticom, možda zato što kartica nije iz BiH. Onda sam probao platiti PayPalom, ali iako imam novaca na balance (i dodanu karticu na PayPal) me tražilo upis kartice preko PayPala.

Ukratko, bježi od njih! Tko zna kakvih sve problema može kasnije biti kad se toliko komplicira i kod same registracije.

1 Like

Ja sam pre par dana prvi put poceo njih da koristim, i dosta sporo stvari funkcionisu kod njih pocevsi od promene nameservera, uglavnom radi sve kako treba i placanje i sve, ali gledajte ukoliko mozete da ih zaobilazite.

1 Like

Ovo je istina sta Sceko kaže.
Ja sam imao istih problema sa njima.