11Betting - virtuelna kladionica

Ideju sam imao davno, prije mozda 10 godina al sam sajt napravio tek prije ~3 godine… Radi se o virtuelnoj kladionici, utakmice su stvarne i rezultati su stvarni, ne ulaže se novac nit se novac može dobiti, igra se čisto u poene…

Inače 11Betting je rađen koristeći PHP+MySQL (Yii Framework), pristupiti aplikaciji možete samo pute Facebook Connecta, dakle morate imate FB nalog…

http://www.11betting.com

Radi se o “virtualnoj” ili “virtuelnoj” kladionici?
Bolje zvuci “virtualna”…kw “virtuelna kladionica” ima vise sansi za super pozicioniranje na guglu…ali sumnjam da ce to netko traziti :frowning:

mogao bi da das bas nesto kredita kad se otvori acc da ima da se igra malo pa tek onda da ti salju sms za kredite…

[quote=“posluzitelj”]Radi se o “virtualnoj” ili “virtuelnoj” kladionici?
Bolje zvuci “virtualna”…kw “virtuelna kladionica” ima vise sansi za super pozicioniranje na guglu…ali sumnjam da ce to netko traziti :([/quote]
Google svakako ne moze ući u dio gdje je zapravo aplikacija, samo je početna dostupna koja je na engleskom i koja se samo pojavljuje ako nisi logovan. A sto se tice same riječi virtuelna/virtualna, neke stvari su ostale tako jer koristim bosanski kao template sa hrvatski i srpski…

kredit dobijas svaka 2 sata tako da ne moras kupovat kredit, isto tako čim kreiras prvi listić dobijas kredit na poklon…

odlicno uradjeno. svidja mi se ideja. bravo