2400+ Premium wordpress Tema i Plugina

Makica koristi taj plugin (i hvalio ga je) i ja sam razmisljao da ga kupim, ali sam odustao jer ne koristim tabele pretjerano, a kad ih imam, onda ih rucno pravim, a za ostale stvari ne vidim veliku potrebu za pluginom. Mada vjerovatno je mnogo brze s njim no rucno praviti tabele. Meni se ne svidja sto na mobilnom podjeli tabelu po proizvodima, bar je tako na onoj demo stranici njihovoj.

1 Like

Ako može meni: TEMU: GoMedia od theme-junkie & AzonPress PLUGIN ili Amazon Affiliate Plugin

Unapred se zahvaljujem.

E, ne koristim ni ja tabele, ali sam vidjela na nekim sajtovima da ima jos x funkcija, i hvale ga… Mislim da bi za tvoju stranu s poklonima mogao biti dobar, automatski povlaci opis produkta sa sajta, cijenu i tako to…
Rucno je uvijek ljepse, ali kod mase produkata bi mogao imati prednost zbog automatskog apdejta.
@Makica, zadovoljan pluginom?

Hmmmm htjela sam da kupim temu, ali nakon sto sam ukucala podatke s kartice izbacilo mi ovaj prozor, nadam se da su podatci zasticeni :joy::joy::slightly_smiling_face::upside_down_faceoutput-onlinepngtools%20(16)

Hvala na javljanju, nisam znao da nesta nije u redu. Za podatke se ne moras brinuti, transakciju vrsi stripe, podatci uopce ne idu kroz nas server.

1 Like

Više nije aktivan onaj kupon za 50% off?

Je l proradilo? :slightly_smiling_face:

Nije, to je bilo samo na pocetku kad sam pokrenio.

Nisam imao vremena jos provjerit sta je sa stripe racunom, ako je hitno mozes platit s paypalom i cryptom

0$ na paypalu imam:sleepy: , strpit cu se

Ja sam kupio AAWP plugin, ali nece da se poveze sa mojim nalogom. S’obzirom da nnisam uzeo plugin direktno od njih, kako da dobijem pomoc kad nemam licencu? :slight_smile:

Kako nece? Par ljudi ga koristi kupljeno od mene i nemaju problema s njim. Posalji ss ili nesta na pm da vidim u cemu je problem.

Poslao sam ti PP. Sve sam odradio kao u uputstvu ali eto zeza.

Provjerio sam, nista od stripea zasad.
Dok ne nadjemo nesta drugo ili ne platim 600$ za onaj njihov atlas service bit ce samo paypal i crypto.

1 Like

Evo pronasao sam drugo rijesenje, paddle.com
Jedina mana je sto s njima moram placat porez, tako da ce cijene biti malo vece ako se placa s njima.

Nemoj se ti druze zbog mene u porez uvaljivat hihiihhiih, ja htjela sama sebi uplatit na paypal i ne moze hihiihihihihi

Ma nije to samo zbog tebe, imam neki dogovor sa likom koji mi dovodi kupce iz turske a oni ugl nemaju paypal pa sam zato trazio nacin.

1 Like

A ja pomislila :joy::joy: i cestitam na sajtu, izgleda senzacionalno :heart_eyes:

1 Like

Poz svima!

Trenutno imamo akciju “FLASH SALE !”

Sljedecih 5 kupaca koji iskoriste kupon kod dobijaju 50% popusta!

Code: " FLASH "

–> https://heisenberg.studio <–

2 Likeova

Postoji li razlog zasto se ne moze platiti paypalom iz balanca?

Moze se platit balancom, ako imas barem jednu karticu dodanu i kad pokusavas platit nije bitno koju odaberes, prvo skida balance pa tek onda s odabrane kartice ako balance nije dovoljan.