2400+ Premium wordpress Tema i Plugina

Dodano, aktiviro sam je tako da ne treba onaj myshopthemes connect plugin.

Dodana najnovija verzija i aktivirana kao i prosle.

1 Like

treba mi pomoc oko instalacije teme, ako zeli neko da mi pomogne nek mi se javi u privatnu poruku. hvala vam.

[​IMG]
Heisenberg’s Studio LifeTime Access

Posebna ponuda za crni petak!
Lifetime membership na Heisenberg’s Studio po cijeni od samo $99.00

[​IMG]

2 Likeova

Jel ovo aktivno i dalje? Ako jeste, moze odgovor na tiket #197?

Imas li neku tube temu?

Ja sam mislio kupiti plugin ali mi ne prolazi PayPal plaćanje. Pitao sam kolegu po tom pitanju ima i 10 dana, ali ne odgovara. Moguće da nije više u tom projektu, ili odmara negdje ??

Ne mogu se ni ulogovati vise…

Postoji sigurnosni propust i mozes preuzeti sve teme u plugine. Kao i sigurnosni propust koji vodi ka placanju tj kod upisivanja podataka s kartice. Toliko o webu :slight_smile:

@Veritos kakav je status ovog?

Bilo bi lijepo da napises

  • da, jos uvijek vazi , ili
  • ne, ne skidajte apdejte

Htjela da isprobam jedan plugin, blokira, javlja mi da nije siguran download.

Kolega je uletio u jedan zanimljiv projekt pa ga nije bilo, sorry :confused:

Iskreno ne bih se cudio da ih je bilo i vise, prvi put sam radio cijeli web u elementoru bez teme i sklopio sam ga sa brdom plugina koji su jedva radili skupa. Ako nista drugo barem sam naucio na svojim greskama sto mi je pomoglo da uletim u ogroman projekt.

Znam da sam malo usr’o stvari sto sam samo nestao ali sam sad ovdje da ispravim to.


Stranice je offline i nece biti vracena zbog manjka vremena.

Tko god je kupio 1 year membership, lifetime membership ili samo plugin/temu posebno dobit ce od mene full refund u znak isprike zbog gasenja stranice.

Javite mi se u poruci i rijesit cu sve sto prije budem mogao.

Ako ste platili sa PayPal-om samo mi posaljite Paypal email s kojeg je placeno da nadjem sve transakcije i refundam.

Ako ste platili preko Paddle-a sa karticom trebat cu isto samo vas email koji ste unjeli i s kojim ste se ulogirali na stranicu. Ako slucajno hocete refund na paypal a platili ste karticom samo napomenite to u poruci, u protivnome refundam sredstva na karticu s koje je placeno.