2CheckOut

  1. Zanima me mogu li primati novce na 2checkout račun, pošto se ne paypal ne može?
  2. Mogu li otvoriti račun za privatne potrebe?
  3. Mogu li napraviti transfer novca sa paypala na 2checkout?
  4. Koliko moram imati godina da bih ga mogao koristiti?

da sve, moraš imati račun u HR banci da možeš povući pare, ako piše limit u godinmam ima ga u njihovim uvjetima al vjerojanto možeš bez obzira na njega.

sad sam malo čitao o tome. šta su oni tako strogi da čak se ne smije prodavati neke najobičnije stvari.

Jel to znači da ako sam nekome prodao nekakvu knjigu a ne smije se, to znači da mi čovjek ne može preko 2CO platit za to?

Jeli itko ikad primao novece peko 2CO i podizao ih u hrvatskoj?

Ja sam primao novac i sve ide vise nego ok.

Dok moras da imas vise od 18godina ili da koristis tudju racun. Jel ni banka nece da dozvoli otvaranje maloletnim licima.

Imam par pitanja vezana za 2CO. Da li netko zna koliko se ceka na odobrenje accounta nakon registracije? Da li ima kakvih zastoja nakon prvih par prodaja, to jest da li prvih par prodaja ide na kakvu provjeru? Do sada sam imao Plimus i dobio sam Payoneer karticu preko njih. Da li mogu novce sa 2co prebacit na tu karticu?

Hvala!

Ja sam isto probao se regat kod njih, i vidim da treba poslat njima pare prvo?

Da, da prvo se rega i posalje pare pa se ceka na odobrenje… Ja sam se juce registrirao… Jos cekam odobrenje…

Dosao mi je mail sinoc tipa dobrodosli na 2CheckOut, bla, bla, ali kad se ulogiram status accounta mi je jos “P (Not Allowed to Sell, Allowed to Pay)”.

Jel zna netko koliko jos ce trebati da mi odobre racun?