3D modeliranje - cross section mattress

Haha, ovdje su slike http://www.apartmani-sime.com/apartman3.php , 20m je dug hodnik

Treba li ti muška čistačica :joy:

To je odlično.

Mogao bi iz građevinski nacrta izraditi virtualni model?
Također postoji opcija da se napravi virtualna šetnja ili bar video koji ide kroz prostorije?

Postojeći materijali i boje se lako prenesu na model?
Na primjer imaš sliku pločica i njih želiš da budu identične kao uživo?

Da, naravno, sve navedeno. Ako se dobro napravi, mora biti sve isto kao uživo, tj. na kraju ne bi mogao prepoznati koje je pravo koje nije, ako je dobar majstor. Glupo je uopće krenuti u neke građevinske radove bez vizualizacije jer na kraju ćeš sigurno nešto napraviti što nisi htio, a to onda košta.

Evo npr 2 malo bolja primjera, imaju tutorijale na svojim kanalima


Izgleda vrlo elegantno i nevjerojatno. Također bih želio primijeniti isti dizajn za svoju novu kuću.

Pozz, htio bih renovirati stan i probao sam pratiti neke tutorijale na YT ali nije bas lako nauciti bleder, veom je zahtjevan program, da li mozda ima neki lakse program gde naprimer imaju gotovi modeli pa samo da samo slazes kao lego kockice ili tako nesto?

Imaš mobilne aplikacija za to, probaj pretraživati “home design” ili slilno, ponuditi će ti desetke.
Ako želiš nešto bolje a da je dosta lakše od blendera (ali opet zahtjeva tutorijale), pokušaj sa sketch up, mislim da imaju neki light verziju free.

1 Like

Ja upravo završavam sa renoviranjem. Ovdje sam radio nacrt i 3d model

3 Likeova

Super alat, probao sam ga i napravio nesto ugrubo, da li si platio godisnju preplatu ili mesecnu, da li se isplati kupiti ga?

Nisam ništa plaćao. Čak sam uradio i jedan projekt za drugog. Alat je super. Samo koristi. Može čak izvesti plan u pdf, i druge CAD formate

1 Like