3D Modeliranje, ima li netko iskustva?

Pozdrav,

Trebao bih napraviti nekoliko modela, pa me zanima koliko to naplatiti, ima li netko iskustva.

Sorry ako je offtopic!

Hvala

Zavisi od kompleksnosti modela, renderu… i naravno vrednovanju svog rada :), što je u pitanu?

Pa trebao bi modelirati par kučišta za desktop računala… Nije nešto kompleksno, ali modeli bi trebali biti što realniji, poslali bi mi uzorke kući, za referencu… Radi se o 5-6 modela koji su slični…

Izlazni medij je fotografija u visokoj rezuluciji za tisak u promidžbenim materijalima…

Dali si radio što u 3D za novce? što i koliko si uzeo?

Radio sam vizualizaciju stambenih i poslovnih objekata s kanalima za ventilaciju, no ono što ti radiš zahtjeva mnogo bolje ‘izlazne’ 2d fotke pretpoststavljam, tako da oko cijene stvarno nemam pojma, no ako ti zatreba neki od 3d rotatora za web tu sam :).

U čemu si radio modele… Ja sam radio u lightwave-u… Dobro bi mi doašo netko tko je radio s njim… Jer modeliranje mi je OK, ali nisam radio postavljanje scene za render… pa bi mi pomoć dobrodošla…

O kakvim web rotatorima govorimo… jer postoji mogućnost da će ići i na web… Ja sam još ostao u dobu VRML-a :), ali sada kada sam vidio što se radi u HTML5 ostao sam bez teksta…

odi na 3dhr pa pitaj, mislim da ce ti tamo ekipa moci dati konkretnije odgovore…

Hvala na “linku” … Stvarno mi nije jasno kako do sada nisam nikada naletio na taj site???
Pozz…