A da li Vi zarađujete?

Na koji način vi zarađujete u online biznisu, koje affiliate koristite, a da se su pokazali profitabilnim i uspješnim, koliko ste dugo u online poslu i koliko otprilike mjesečno zarađujete?

Mislim da je krajnje vrijeme za ovu temu, pošto većina završavaju tako da se u pravilu popljuju, sa zaključkom da je najbolje da se svi uhvatimo motike. Pošto vjerujem da ipak ima onih koji zaista zarađuju na internetu, a mnogi od vas i sami to tvrde, zašto ne bi na ovoj temi napokon progovorili o tome, kako bi se ovom forumu, koji bi trebao biti mjesto rasprave i razmjene iskustva i mišljenja, vratio početni smisao?

Uclanila sam se u tri takove “firme”, zarada putem klikanja. Dosla sam do zakljucka da sve to NE ISPUNJAVA OCEKIVANJA. Sve lijepo napisu ali ono osnovno ne napisu a to je “NE DOBIJES DOVOLJNO REKLAMA DA BI ZARADIO”. Znaci, TREBAS ULOZITI SVOJ NOVAC U
NJIHOVU FIRMU DA BI MOGAO NAPREDOVATI. To mi se cini NEPOSTENO. Ako odustanes, ne isplate ti jer nisi dosegao bonus za isplatu,
BAR SAM JA TO TAKO RAZUMIJELA. Mozda nisam u pravu, ali cinjenica je da NE NITI JEDNA FIRMA NE POSALJE TI DOVOLJNO REKLAMA
DA BI ZARADIO. pozdrav

Dobro, zarada klikanjem je samo kap u moru internet zarade, i to je vjerojatno najneisplativija vrsta zarade…No, u svakom slučaju, cijenim tvoj post :slight_smile:

ma samo klikći i bit će nešto od tebe

Ozbiljan novac se moze zaraditi samo uz ozbiljan pristup, kreativne ideje i bar osnovno znanje uz volju da se uči dalje. Za pocetak prelistajte vlastite ideje, istrazite trziste, zakupite hosting i domenu, napravite site (najbolje uz neki CMS ako vec nemate neko široko znanje), uradite kvalitetnu optimizaciju, postavite oglase i uživajte u plodovima rada. Drugačije se ne može.

Mislim da je to svima jasno, a tema foruma je također kristalno jasna!

Nekad davno sam jako dobro živio od interneta,
a sada sam se uhvatio lopate :smiley: i još bolje se živi.

Mislim da je zlatno vrijeme internet zarade prošlo.

a čuj, onaj tko dobro zarađuje od neta, neće se baš samo tako tu hvalisati, nitko ne želi nepotrebno privlačiti konkurenciju, to ti je tako :slight_smile: A ako malo pratiš forum, znat ćeš da tu ima preko nekoliko ljudi koji zarađuju xx xxx mjesečno

Ovakve teme su mi bile zanimljve za napisati post prije 2-3 godine, sad kad vidm ovakvu temu kažem, koja budala ju je pokrenula a tek koja će dati odgovor na nju…

Omogućava nam profesionalan pristup partnerima, kupcima. Imamo isplatu u sekundi u svim zemljama svijeta i kao takvi smo prva i jedina kompanija na svijetu.,imamo 10x više kupaca nego affiliate partnera + što smo jedina kompanija u svijetu koja isplaćuje trenutno. Zaboravite na Paypal, Alertpay, Moneybookers, instant isplata zarade je budućnost. Ja koristim Skype jer naše vrijeme tako više vrijedi, ne mogu pisati tako brzo, a i na Skype imamo screen capture pa kad treba pomoć nekom pokazati nešto tu nam je nezamijenjiv alat. Radim sa timom vrlo iskusnih ljudi i sve su me naučili na taj način. Detaljne informacije o zaradama, kako izgledaju strukture i kako je razvijamo, dobiti ćete u Skype kontaktu: petar12387

                                                                                Lijep pozdrav!

[quote=“petar34”]

                                                                                Lijep pozdrav![/quote]

Pozdrav :zbogom:

:hmmmmmm: je li ovde ima neki dio koji sam propustio

Petar je ponudio dobar odgovor, nažalost ostavio je i Skype kontakt pa sada njegov post gori u paklu za forum postove jer to je najveći grijeh koji post može napraviti.

Za internet zaradu potrebna je osoba koja će nam pomagati i voditi nas, koja će nam moći odgovoriti na pitanja. Onaj tko kaže da se umjesto internet zarade treba primiti motike jednostavno zaostaje u stavovima. Internet zarada je itekako rad. Motikom svatko može zamahnuti i to je linija manjeg otpora. Mozak na pašu i lopatu u ruke, umjesto upotrijebiti mozak.

Također, postoji tu i još jedan uvjet, a to je da osoba ne odustane odmah ili na prvoj prepreci, da nastavi prikupljati više znanja i da radi sa ljudima koji imaju znanje. Potrebno je uložiti više truda da bi se rad isplatio, a neki ljudi odustaju nakon mjesec ili dva.

U konačnici, imamo one koji rade i imamo one koji krenu raditi i odustanu. Treba vam samo jedan dobar sistem (istina je dobar je teško naći), i sa takvim sistemom možete izgraditi dodatnu zaradu koja će postati glavni prihod. Internet zarada nije prijevara, morate samo naučiti prepoznavati lažove od pravih ljudi, smeće od ponude i kvalitetne sisteme.

Ja san uporan već godinama i nisan zaradija ni cent.

dobar sistem bi trebao generirat nekakav benefit ( direktno ili ne financijski ) Ako
je tome tako i ako se zna neki takav cemu koristiti, placat i bildat tudje ? Kaj imamo
ponovno na stvari da se treba drzat svecu dok drugi je** ili je “magija” i
ibermenshei na stvari ?

Pocne se znaci : ja sam bla, imam tolko i tolko eura po sekundi, kad vec pitam onda kazem prvo i tak.
Inace debate o novcu su najcesce nekulturne (osobne financije i to), tesko da ce ti rec itko recimo na ulici ak pitas, a kamoli tu.

No, reko bih: manje postova vise novaca obicno je to tak :slight_smile:

adsense je najsugurniji nacin zarade… ali nemojte se nadati nekoj ogromnoj zaradi, morate imati milijune prikaza mjesecno za normalnu zaradu, recimo oko 1000kn mjesecno, prosjecno za tu zaradu treba oko 3,5-5 milijuna prikaza oglasa. Mozete imati i manje prikaza i puno vecu zaradu ako varate google, ali brzo budete suspendirani… Ovo je za hr stranice, ako imate npr americke posjetitelje, mislim da zarada moze biti puno veca jer se po samom kliku puno vise dobije…

A je ga pukneš i ostaneš živ.
Nekad je 300 posjeta dnevno dovoljno za 300$ dnevno. Dokaz , il recimo 50 posjketa za 20$ dnevno Dokaz

[quote=“Bugi”]A je ga pukneš i ostaneš živ.
Nekad je 300 posjeta dnevno dovoljno za 300$ dnevno. Dokaz , il recimo 50 posjketa za 20$ dnevno Dokaz[/quote]

naravno, kad budes te pare zaradjivao onda mi samo javi jer i mene zanima kako toliko zaraditi, godinama koristim adsense i imao sam stari account koji je naravno suspendiran jer sam isprobavao razne glupe savjete kako poboljsati zaradu(suspendiran sam zbog navodjenja na klik) i puno vise zaradjiva, al pare vidio nisam…

vidjao sam tonu ljudi koji se hvale tisucama mjesecno na malo prikaza, ali nisam vidio niti cuo da je njima ista isplaceno… ja dobijam svaki mjesec pare…

Mene isto zanima gde svi zaradjuju veliku lovu ako niko nece klikom misa da zaradi 3.00 USA dolara

menjam 23.00 usa dolara sa alertpaya za 20.00 na paypal danima i nikome ne treba 3.00 dolara

znaci svi ovde zaradjuju desetine dolara dnevno brzo i lako… 5 minuta posla 3.00 dolara ?? malo li je??