Adbrite ček - jeste li ga i gdje unovčili?

pozdrav, dali ima tko ovdje da je unovčio ček od Adbrite-a i u kojoj banci je to uspio napravit?
Danas bio u Erste banci, istina u malom mjestu je, i tamo me teta samo pogledala i rekla da idem drugdje. U kojoj da pokušam i kak bi najbolje prošao što se tiče provizija, koliko mi moraju uzet?

Na forumu je bilo dosta govora o unovčavanju AdSense čekova, potraži

slažem se da ima :D, samo što su većina dosta starih i vjerovatno se dosta pravila promjenilo, idem idući tjedan u Zagrebačku pa ču vidjet šta će mi tamo reči…prenesem ovdje rezultat…:smiley:

Jednom davno sam dobio ček od AdBrite-a istina neki mali iznos i unovčio sam ga bez problema u PBZ-u.

Inače mislim da u ovakvim situacijama treba izbjegavati veće banke, jer one su najviše lihvarski raspoložene. Zagrebačku banku bi definitivno izbjegavao u ovakvom slučaju, ali ne mogu reči sa sigurnošću. Mislim da svaka banka mora imati na webu objavljen cjenik pa malo potraži, vjerojatno ćeš naći što ti treba.

ako imaš di, probaj u hypo banci. 30kn provizija (do nekih 200$ primaju bez inkasa). al opet to ti sve ovisi od poslovncie do poslovncie. pa čak i do službenika na koji naletiš.

PBZ unovcio bez ikakvih provizija cak nisam ni racun morao otvarat jer je cek na sitan iznos…hvala svima na pmoci.

Meni su u zabi uzeli malu proviziju, sljedeći put idem u pbz.