Adekvatna zamena Youtubeu dodavanjem reklama na video snimke

Htela bih da napravim zamenu i da nadohnadim propalu zaradu preko youtuba i njegovih novih pravila,dodavala bih moje video snimke na moje sajtove i htela bih da ubacim reklame kao sto su na youtube skip ad ili da se ugase posel 10 sekundi gledanja u video klipu pa da pocne video,da li znate kako bih mogla i preko koje mreze za oglasavanje to da uradim!?

https://support.google.com/adsense/answer/1706015?hl=en

mozes adsense reklame na player dodavati

1 Like

Uh adsense - youtube to je ista firma,ako slucajno namignem mogu me optuziti za neprimemreno ponasanje :grinning: malo sale,nego hocu da kazem da su jako teski jer na youtube moj obican video snimak ceka 1 dan neki pregled pa se tek onda pojave reklame :sweat: dotle izgubim dosta posete a i verujem i na adsense za sajtove imaju striktna pravila.

Jesi probao uploadti video unlisted pa onda public kad dodu reklame?

Zensko sam sad cu ispraviti nik.Jesam probala sam ali budu cesto odmah zelene ikone pa zatim posle 2 sata pozute pa opet zelene posle 2 dana,sve sam isprobala i dosadilo mi je vec sve to.I najgledaniji snimci mi budu cesto najvise zuti dolari.

nemaju takva pravila za adsense

1 Like

Hvala ruin na odgovorima probacu za to sa adsense i video reklamama,ako neko ima jos nekih mreza za takvu vrstu oglasavanja neka predlozi jer zelim video snimke koji nemaju zaradu da unovcim na taj nacin,dosadilo mi vise zeleno pa zuto pa kad imam vise pregleda opet zuto a kad manje pozeleni,igraju se sa nama i smanjuju nam zarade.Ovaj Vinteo.tv registrujem se ali ne stize mi nigde registracioni link za potvrdu,koji traze kad se logujem a statistika koja je nulta svaki dan,stize na mail,retko glup sajt.