Adnow super alternativa za adsense

Ja sam naravno postavio temu zbog ref. Ali zato sto sam zadovoljan da nisam ne bih imao ocekivanja od ref. Ko nece ne mora, hejtovanje i pljuvanje nista ne donosi. Ako su imali problema oko isplate imali su, to je proslo vreme, ja nemam takvih problema. Ne znam da li cu imati. Ali i dalje tvrdim i dao sam dokaze o zaradi. Meni je to savršeno uz adsence ko hoce neka izvoli ko ne OK.

Drug niko odje ne pljuje svi mi znamo za to jos iha ha od kad teme postoje mnogo prije tebe, i niko ne spori da isplacuju, ali spore to da taj proces traje dugo, i da su zaradu sveli na minimum. A ovakve rasprave nam koriste da se to malo promjeni :slight_smile: na bolje jer sve oni ovo citaju i prate, ako ne isplatu onda cijenu klika.

Nista onda za one na koji ne znaju da znaju da su se popravili. I ne mozes zati ni govoriti sta ja znam i koliko dugo. Jer iskreno ne znas. Ne mislim nista lose.

Oni se popravili http://prntscr.com/cezebv voljeli bi svi mi da jesu, ali dok ovakvi komentari svakodnevno se objavljuju nesto vise vjerujem njima nego jednom covjeku koji je ovu temu zapoceo zbog ref linka, ne zamjeri barem tako to vidim. Ali nevazno da ne ulazimo u bespotrebno raspravu srecno sa time bitno je da ti dobro ide zarada i da si ti zadovoljan.

Nećemo. Ziv bio.

Snježani sam poslao poruku, nadam se da će je ozbiljno shvatiti.

I meni Samardžić po stilu nicka sliči Snježani, ali pričekajmo.

1 Like

Ma ovo su najveci prevaranti u historiji. Dobijate za klik cak 0.0001 ha ha ha
Ludi ste ako ovo smece drzite po sajtu

Ja probah opet zbog ove njegove izjave sajt koji mi ima 35,000 posjeta dnevno nije mogao za 3 dana da napravi 1 dolar. Smijesno koliko su dobri dokle mi popads pravi cak 6, a adsterra oko 2 u jedan dan.

Nisam ja isisao iz prsta svoju tvrdnju da su sranje,nego na temelju iskustva.

Ja ne znam zasto meni onda plaćaju oko 0.019 prosek po kliku. Ja sam probao sve od popads, propeller… Za adsteru mi se od support niko nije javio da dodam sajtove tako da sam ih brzo otpisao. A sa popads mi bas lose placali slicno iskustvo kao sto vi imate sa adnow

Ovo smatraš kao alternativu adsensu? Ti mora da se šališ. Pa najlošiji dan plaćanja u adsensu ne ide ispod 0.05 € , dakle 5 centi, a ovo tvoje je ispod dva centa i to je alternativa!? Zapamti, za sad još uvijek adsense NEMA alternative, a vjerojatno još dugo neće ni imati.

1 Like

Pa anternativa u smislu ako neko ne moze da otvori adsense i da koristi uporedno sa istim. Procitaj sta sam pisao kasnije.

Za web stranice na nasem jeziku slijedecih tematika: news portali,kuhanje/recepti,kucni ljubimci, dijete za mrsavljenje i slicno adsense NEMA alternative.

Ovo neko od njih posta, jer su ih svi provalili i odjebali. Smecari!