Adnow super alternativa za adsense

Svi oni koji traze alternativu za adsense ili mozda dodatnu zaradu .
Isplata svakih 7 dana.
Approve najduze 24h.
Domaci support.
Moze da ide uz Adsense ako se iskljuci adult.
Ja sam prezadovoljan, verujem da ce i svako drugi.
Income sa domacih sajtova: http://prntscr.com/cerkd1
Otvorite preko mog referala kao znak zahvale. Pozdrav.
http://adnow.com/?referral=201013

Adnow je sranje,pogotovo za domace sajtove.

3 Likeova

Sta imas bolje? Podeli iskustva. Sto je sranje?

Pa sranje je, jer po kliku daju naksimalno dva centa,vecinom je jedan cent. Za domace sajtove ne postoji adsense alternativa,za strane vec da.

1 Like

adnow je dobra alternativa adsensu
naravno morate imati dobar web (ne sranje s igricama za djecu) i dosta prometa

Adnow je sranje, pogotovo za domace sajtove. Placaju jedan cent po kliku, najcesce manje, bez obzira na tematiku sajta.

1 Like

tvoja tvrdnja ne stoji, kada budeš imao stranicu sa nekoliko stotina tisuća posjetitelja dnevno kojoj tematika nije igrice za djecu onda se vrati pa komentiraj ili nemoj jer tako nešto nećeš nikada postići

Tko je uopce (osim tebe) spomenuo sajtove sa igricama ?

ne mora ih nitko spominjati, ti se baviš igrama i pričaš gluposti kako je određena mreža sranje

Ja sam rekao da je super alternativa jer za bolju ne znam, a nisam rekao da je bolja od adsense. A lepota je sto moze da se koristi zajendno sa adsense i koliko god da je vise je nego samo adsense def.
Slazem se sa Snjezanom treba veci trafic za neki ozbiljniji kes.

koliko je klik na oglas imas li screnshot

Ja sam flag-ovao postove od Snjezane, jer se ocito radi o nekom klonu/trollu, a i vama ostalim savjetujem isto.

4 Likeova

Nema alternative u pravom smislu rijeci za nase podrucje…

1 Like

Sad ce ti superpametni trol Snjezana rec da nisi u pravu i da je adnow super.

Da super je prvih 5 dana kad placaju kako spada, a onda ode klik na 0.005.

1 Like

a dje super najgori su na svijet posebno kad treba da ti isplate po mjesec dva sam ceka

1 Like

Ja nisam cekao nikada

Točno. I ja sam se s njima natezao za isplatu. Ispočetka je sve super, onda počnu da kasne sa isplatom, tjedan dana, dva tjedna, pa ih se mora kontaktirati itd. Na kraju plate ali jeb** i zaradu kad se moraš natezati za isplatu.

smijesna je njegova prica prvenstveno zbog ref linka, sta ima dalje da komentarisemo. postoje milion tema i na drugim forumima vezano za njih i svi odlicno znamo da su imali problem sa isplatama prvo zbog toga sto su im nalozi bili blokirani paypal barem su tako oni isti saopstili. mislim to je nebitno potpuno ja sam se razocarao jer nije fora dva put su me isplacivali oba puta sam cekao ogroman period nisam imo jedan razlog da ih maknem sem zbog toga dok je to sa drugima u jedan do dva dana bilo isplaceno i naravno smanjenje cijene to je posebna prica.

1 Like