Adnow vasa iskustva?

Ne znam stvarno ja pisem sta se meni desila, ne tvrdim da su oni uzrok ali je logicno da ako sat vremena prije toga sve radi ok, a od tada ne radi…Da je nesto uzrokovano njima.
Da je hosting dobar nije, ali nisam imao problem do prije toga…

Meni se prije mjesec dana desilo odjednom da cpu load bude veli, restartovo sam server i sve sad radi fino, probaj restart

Kako da uradim restart? Shared je kod Hostgatora

Kako onda znas da je server opterecen od tvog sajta?
Moj ti je savjet da uzmes hosting kod serverlab.hr imaju brze servere i podrsku, hostgator je los i bolje da je server u EU

Problem je sto sam uplatio godinu unaprijed…

Da, hostgator je užas na svima aspektima, od ograničenja njihovog ‘‘unlimited’’ hostinga pa preko cena koje deru po ušima.

Slazem se katastrofalan…od podrske pa do svega ostalog…A tek migracije koje sam cekao 10 dana da urade :smiley:

Delija koji predlazes paket na : serverlab.hr

1 Like

Pitaj vlasnika imaga na forumu @serverlab i kazes mu koji sajt imas i on ce ti preporucit najbolje, kod njega su serveri u EU
Meni je radio podesavanje za jedan server i sve je bilo ok, zato ga preporucujem. Podrska na nas jezik…

Inace kod hostgator-a mozes do 90 dana da trazis novac nazad ako to i dalje ima.

Za sada najbolje placaju poslije adsense. Ako ima neko bolji predlozite nam ovdje.

Radi toga cu upravo ih jos jednom staviti, cisto da vidim kako su to “dobro” placeni jer kod mene nisu bili. No, vidim ovdje ih fale a i dole banner njihov…Svasta prodje kroz glavu, nego necu nista jos da tvrdim dok licno ne provjerim jos jednom

Na pocetku su vise placali nego adsense i mislio sam da su stvarno cudo, pogledajte sliku:

A onda lose iako je broj pregleda duplo veci sa nekih 280k na 450k, ovako to u zadnje dane izgleda:

Ako ovako nastave moram da ih uklonim jer se ne isplati, nadam se da ce povecati zaradu jer i oni ce imati koristi.

hahahah ludnica na 450k 18$ :smiley:

Koliko imas UV dnevno?

kad inače liježu uplate na pypal s adnow?

Trebali su jucer u petak… jel zna neko drugu opciju slicnu adnow ali da placaju solidno?

Pise mi jos uvijek : Waiting for payment

Dear webmasters,

we are developing to make our cooperation more comfortable and convenient for you!
Since today the new payment services are available:

PayPal ( from 250$ to 500$ 2% comission, >500$ 0%)

PayOneer (1%) – will be available from the next payout.

Cards Visa, MasterCard (2.5% + 7 USD)
Not available for: Pakistan, India, Thailand

Paxum 1% comission

EPESE 1% (min $1, 0.75€)

OKPAY (1.5% min $1)

Wire USD (1% min 50$)

To get the payout you should reply this e-mail with your payment details or contact our support team.
We will make the payout and change the payment data in your account.

Please, pay attention that the minimal sum of the payment in PayPal system has raised up to 250$.
It is done due to security politics.
We always meet halfway with our partners and may reduce the minimal sum of payment privately.

Best regards,
AdXXX team

Da, i te opcije i dalje nema u account-u za podešavanje,a na mail ne odgovaraju još uvek…

evo meni su danas isplatili na paypal 25 dolara, slabo jest al opet nema bas neke alternative za adsense pogotovo za balkanske sajtove i neko poput mog koji jedna ima 2000-3000 posjeta dnevno. Al mi se cini da adnow sve vise puca na velike sajtove jer od malih nema bas koristi ako je istina da ce isplacivat ek na 250 kad cu ja to skupit :smiley:

Imate puno nevažećih klikova. Kontaktirajte podršku preko tiketa. Verovatno imate neki poddomen ili redirekciju pa se klikovi sa tih adresa ne računaju. Ili moguće da ste postavili kod namenjen za ovaj sajt na neki drugi sajt, u tom slučaju klikovi sa drugog sajta će se računati kao nevalidni.