Adnow vasa iskustva?

to su podaci za adxxx, mrežu koja radi sa adult sajtovima. Adnow i dalje ima najmanju isplatu od 20$ preko paypala.

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 24 hours unless flagged)

Tema pociscena, mozete nastaviti raspravu :slight_smile:

1 Like

Adnow je u zadnjih 10 dana smanjio meni zaradu bez razloga. Ako imam toliko nevazecih klikova zasto onda ne kazu kako je do toga doslo ili da nesto urade da to srede, licno mislim da su namerno stavili nevazece klikove da za njih ne moraju placati. Ako samo jedan sajt moze bez problema dnevno da zaradi 50 dolara onda bi trebalo da povedu racuna, ok smanjili su i do 20 dolara dnevno i nisam se bunio ali sada ide zarada max do 8 dolara dnevno e pa to je KRAJ.

Jucer sam odgovorio na njihov ticket ali jos nisu nista preduzeli, naravno ko hoce neka ih koristi ali za 8 dolara dnevno radije cu staviti adcash jer imaju “bolje” reklame.

Delija: Nemoj da se bunis i kritikujes AdNow :smiley: odmah ce te banovati

Ja se ne bunim, samo ce adnow biti u minusu jer ja nadjem drugu firmu i samo nastavim dalje a oni ce izgubiti.

Ukopat ce sami sebe, da su nastavili ko u pocetku imali bi vise ljudi ovako ce ih ljudi slabo preporucivat. Trebaju imat neki prosjek ali kao sto to kod nas na balkanu krene prvo pokrenes maksimum i onda kad krene zarada smanjis davanje na minimum. Umjesto da drzis neki prosjek i ti zaradis i korisnici zarade i tako se jos siris. Mislim da ovo nece biti dugorocna firma…

Pa nezadovoljan si :blush: moras da budes zadovoljan :smile: pricas kako su oni super, kako su najbolji. Inace ce te banovati samo ako pocnes da kritikujes

Upravo tako, prvi ili drugi dan sam imao preko 100$ i znao sam da to je previse dobro da bi dugo trajalo i sve sam ih trpio cak i do 20$ dnevno ali sad su pretjerali. Njihov problem, takvih mreza ima ko pecurki poslije kise.

2 Likeova

Ne daju ti oni da zaradis. Samo te navuku par nedelja i smanjuju. Mnogi ne primete jer nemaju u statistiku CPC

Ja sam sve njihove reklame sada uklonio, ako hoce da vratim reklame onda vise ne moze 20$ dnevno, sada moze samo 50$ … sigurno njihov gazda nezna da mi na balkanu imamo ponos, taj ponos kod mene kosta 50$ dnevno :smirk:

Evo i moje misljenje prvo mislim da regularnim putem na 20k prikaza reklama niste mogli doci do 300-400 klikova.

Istina je da malo placaju, premalo kod mene cak na 60-70 jedva 1.4$…Sto je smijesno kada uporedite te klikove na Adsense i kod njjih…No ako neko ima bolju soluciju neka napise

Ako imas kakvu preporuku javi nam

I evo ga nakon sto sam ih testirao i vidio da se radi o klasicnoj prevari, maknuti su sa mog sajta. Ne nasjedajte na ove prevarante!

Ja ih imam i zdovoljan sam za sada.
Imaju moju preporuku.

Na početku su plačali soldino skoro kao i adsense. Žao mi je što tada nisam više ih forsirao s obzirom na visok CTR.

Poslije nekog vremena su počeli smanjivati i iz sedmice u sedmicu samo su išli dole. Od zarade oko 100 dolara, pala je na 20.

Povečavao sam broj blokova, stavio ekstra vidljive oglase… međutim čim se poveća CTR oni onda smanje CPC.

Slao sam im tickete, bio sam dosadan… kažu da ne mogu trenutno da rade po višem cpc… ali neću dozvoliti da me plate ispod 0.01 po kliku… što se dešavalo… to je stvarno krajnje donja granica ispod koje ne idem.

Kada sam ih uklonio osjetio sam znatno povecanje ctr-a na adsensu… čak mi se i cpc popravio… ne znam iz kojih razloga… i žao mi je što ranije nisam uklonio adnow oglase…

Da ne govorim o nevažećim klikovima… svakodnevno 100-200 nevažećih klikova… ukupno sa svim sajtova zajedno… i tu se nabere mjesecno sigurno 3-6 hiljada klikova… sto nije malo…

To je to samo sto su meni i na pocetku dali 0,02 sto je bilo smijesno, ali ajde tolerisao sam sve dok nisu smanjili na 0,01 to nek im trpi neko drugo ja necu takve lopove!

Ipak nije sve tako bajno kako na prvu izgleda. Izgleda da se ipak radi o prevarantima.

1 Like

Pljuvali su ih ovdje i prije, ali dok ih nisam testirao nisam vjerovao. Iskreno se nadam da ce se ugasiti sto prije!

Ne treba gubiti vremena na adnow, klasični prevaranti… Ne preporucujem nikako, ne preporucujem ni adcash malo manji lopovi od adnow ali svakako lopovi… Sa lopovima nemam posla :smile:

1 Like