adRun Tekstualno oglašavanje traže Objavljivače

Tu se i logiram, upisem svoje podatke i kliknem na login i vrati me na pocetnu s onim linkom iznad. Pokusao sam s par browsera isto…

Probaj ponovo za 2-3 mjeseca.

Nakon određenog vremena je potrebno potvrditi ili promijeniti vašu lozinku radi sigurnosti.

[quote=“Mateuss”]Samo validne klikove, Sustav ne priznaje ovakav način klikanja.

Da, tako je.[/quote]

Koja je definicija validnih klikova, i dali dajete nekom objašnjenje zašto je dobio otkaz? Pitam iz razloga šta adsense ima ugovor da bilo kome bilo kada bez objašnjenja mogu dati otkaz i uzet mu novce.

Sustav je u fazi testiranja već izvjesno vrijeme i svi izdavači su redovito isplaćeni.

Ako nekome bude račun blokiran iz nekog razloga za to dobije objašnjenje zbog čega je dotičnom blokirano prikazivanje oglasa.
Do tog trenutka sav zarađeni iznos biti će isplaćen. (neki izdavači sa foruma mogu potvrditi isplatama preko paypal-a.)

Uvjeti poslovanja će biti objavljeni kad web bude i službeno počeo sa radom.

Sve je posteno isplaceno, samo steta sto se nakon rekonstrukcije nece prihvatati sajtovi sa online filmovima inace preporucujem sve je bilo ok i sasvim solidne cifre za ex-yu podrucje :slight_smile:

radi li jos ovo. moze li neko napisati iskustva

Radi samo interno sa nekoliko izdavača, nove oglašivače i izdavače ne prihvaćamo u sustav.

Hvala na razumijevanju.

[quote=“Mateuss”]Za oglašivače je defaultno postavljeno na minimalni iznos od 0,06$ za klik.
Kasnije će biti dodatna opcija za bidanje prema poziciji na vrhu, te time i veća cijena za klik.

Objavljivač dobiva 50% u startu sa kasnijim povećanjem do 65/70%.

Dodatna mogućnost koju kasnije planiram je da će biti targetiranje oglasa.[/quote]

[quote=“Davor86”]Imam jos par pitanja…

Da li je minimalna cena po kliku 0.03 znaci ne pada ispod toga…?

Da li je 100% ispunjenje oglasima…?[/quote]

[quote=“Mateuss”]Da minimalni iznos je kao što ste naveli.
Povećan je ratio za izdavače na 60% sustav 40%.[/quote]

[quote=“Mateuss”]Radi samo interno sa nekoliko izdavača, nove oglašivače i izdavače ne prihvaćamo u sustav.

Hvala na razumijevanju.[/quote]
Steta.