Adsens obračunao od 570€ samo 1€ , pomoć

Kao što naslov kaže, obračunato mi je samo 1,10€ a zarađeno je 570€ da li neko zna šta je ovo, da li se desilo nekome, jer meni dosad nikad nije…

Vjerojatno zbog toga što si imao nedopušteno postavljene oglase, u iskočnom prozoru ili nesto.

ma nije ništa nedozvoljeno, dugo sam ja u ovome da bi se zezo s tim…na koji mail bi im se mogla poruka pisati?

Ako si dugo u tom poslu a imaš tu zaradu mjesečno onda bi mogao imati i mail za direktnu podršku. U suprotnom ne znam kako, možda neka apeal forma. …

pronašo sam feedback, pa cu im tu pisati…inace pratim sve i drzim se pravila, provjeravam mejlove ako me za nesto upozore da znam, ali nista nije bilo…i sad me ovo iznenadi, pisacu pa cu vidjeti sta ce odgovoriti…

A koliko dugo ti tako vec stoji? Meni se cini da mi se nesto tako desilo ali je brzo vraceno sve u normalu…

@markoni82 od skoro…friško je tako reći, ali ne štima meni tu nešto, siguran sam da je greška neka do njih, ali kad te ovako prepadne i nije baš svejedno, jer mi je ovo više-manje jedini izvor zarade :confused:

Sacekaj ti onda bolje jos malo, ako se nista ne promeni kontaktiraj ih… Nemas razloga za brigu ako si igrao fer , google nikad ne krade, tacni su u svemu…

@markoni82 , tako ću i uraditi, pričekaću da se ne bi promjenilo poslije ponoći, ako se čega dosjetiš u vezi ovog slučaja molim te da mi napišeš, a igrao sam fer, gore sam napisao da se ne zezam s ovim, skoro pa sam paranoičan oko ovog svega tako da mi varanje ne dolazi u obzir uopšte…hvala ti na podršci.

Evo samo da javim da je sve uredu, sad je obračunalo tačno, evo zašto volim adsens <3 , ako si pošten i oni su pošteni i svaka im čast…hvala svima na pomoći (Y)

1 Like

Rekao sam ti ja… Uzivaj haha…

1 Like

google pošten.hahahhah

A time želiš reći šta? Ja znam da oni zarađuju milijarde, da mi kupimo samo siću, ali zahvaljujući Google-u ja mogu imati pristojan život, što se tiče Bosne, zapošljavanja i vladajuće elite mogao bi prositi…toliko od mene! :heart: Google :heart:

3 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey