Adsens zarada i misljenje

Pozdrav koliko se otprilike moze zaraditi od Adsensa na 3000 do 4000 pregleda dnevno, drzao sam sa drugovima neku sportsku stranicu preko WP i nismo imali adsens pa nas zanima koliko bi se moglo zaraditi sa Adsensom ili imate neki drugi alata sa kojim bi makar mogli pokriti host i domen, hvala unaprije.

~ 3 eura dnevno _____________

Hvala na brzom odgovoru, da li postoji nacin da ubacimo jos neki plugin ili servis koji bi nam povecao malo zaradu? Mi smo takodje znali imati 10tak dana u mjesecu sa prosjekom od po 10 do 15 hiljada pregleda kada vijesti budu zanimljive.

mgid/adskeeper se mogu staviti, prihvataju sajtove sa min. 3-5k uniqe visits dnevno … bilo kakve native reklame se mogu koristiti uz adsense, samo je bitno da te reklame ne prikazuju disturbing/adult sadrzaj

Hvala, zaista bas sam slabo upucen na ovu temu.

Sa toliko posetilaca može se zaraditi ali sve zavisi odakle su ti posetioci dolaze na sajt Ako su iz dijaspore onda možee se lepa cifra zaraditi. A ako je samo sa ovih naših Balkanski prostora e onda tu je slaba zarada.

Pozdrav,

ja ti mogu napravit sa 4000 posjeta oko 40-50 eura dnevno sa adsensom, samo je bitno kakav setup imas. Ako imas te posjete javi mi se na viber pa ćemo nešto napraviti. 061510179

samo mu reci da s tim metodama rizikuje da izgubi adsense nalog

2 Likeova

Ja dajem svoje račune ko god hoce da radi, samo nek posalje posjete. Ne rizikuje nista on, moj je racun a znam kako sam ja napravio setup tako da znam da ni ja ne rizikujem. Cak i garantujem isplatu

Ček malo…ti postavljaš svoj kod (“daješ svoj nalog”) na njegov sajt a onda ti šalje posete a ti mu na kraju isplaćuješ zarađeno od adsens oglasa, ako sam dobro razumeo :thinking:

Neće se ni on ni bilo ko leba najesti od takvog i ako je takav biznis.

2 Likeova

znaci samo hoces da neko posalje 4000 posjetilaca na tvoj sajt? ako je tako onda okej

Ko god je zainteresovan možemo popričati bez ikakve obaveze i pokazat ću koliko ljudi radi samnom na ovaj način i kako smo rješili pitanje isplate. Pa ako bude neko imao imalo sumnje onda najviše što je izgubio samnom je par minuta svog vremena. Lijep pozdrav