Adsense 3+ oglasa po stranici

Nešto neće,izgleda da mi jQuery kod za preload ne valja nesto,ako ko moze da pogleda jer nisam bas dobar sa jq

jQuery(function() {
  jQuery("#igrica_mjesto").delay(15000).fadeIn();
  jQuery("#reklame_preload") .delay(15000).remove();
});

Neće ne :slight_smile:
Ako je ovo primjer: Crvene loptice 4 besplatne online igre igrice, onda nikako. To je u biti skolski primjer ispravnog tumacenja guglovih quality guidelinesa i TOS-a.
Kidding, ne.

Preloader ako nije iz AFG programa onda je ilegalan itak. Bar za vecinu, one male publishere.

[quote=“Nosf”]Neće ne :slight_smile:
Ako je ovo primjer: Crvene loptice 4 besplatne online igre igrice, onda nikako. To je u biti skolski primjer ispravnog tumacenja guglovih quality guidelinesa i TOS-a.
Kidding, ne.

Preloader ako nije iz AFG programa onda je ilegalan itak. Bar za vecinu, one male publishere.[/quote]
Ma ko taj nacin koristim vec duze vrijeme i znam da je dozovoljeno :slight_smile:
Sada je malo drugacija stvar,to sto zelim :slight_smile:

ADD:

Kada koristim gore navedeni kod nema preloada (nesto ne valja) #reklame_preload se odma izbrise (ne stoji tu nekoliko sekundi),a oglas koji je prije bio skriven se prikaze i to je OK :slight_smile:

Sori, bro. U pravu si. Potpuno je to sve dozvoljeno.

https://support.google.com/adsense/answer/23921

Čekiraj sekciju clicks and impressions. AFG su razvili da bi omogucili takve stvari ALI nedaju naravno bas svakome, jer postoje neki preduvjeti koji bi se morali ispunit, a svode se na to da publisher ima brdo traffica, sto vise US.

Ugl, gle - meni svejedno. Volio bih cuti kojom si metodom dosao do toga da ZNAS da je dozvoljeno, da me zabavi u ovaj kisni dan.
Nemora niko to micat, ne petljam se ja u niciju lovu - sam zaradjujte sto vise decki al kaj rec - da ste u pravu, niste :slight_smile:

@nosf

Ja ono što ti govoriš odnosi se na reklamu koja se nalazi ispred igrice, znači kad je objekt već učitan, a reklama lebdi iznad igrice neki N sekundi, za to je potrebno dobiti odobrenje ono o kojemu ti pričaš.

Ovo što Belim želi se koristi već godinama i nije nitko dobio ban, tj. ja bar ne znam za nikoga.

Možda sam u krivu, ali tako je do sada bilo u praksi.

Ovaj sajt online igraonica je star nekih 10mj i od pocetka je ovaj sistem sa preload-om :slight_smile:
Do sada nisam dobio nijedno upozorenje,od adsense-a :slight_smile:

@nosf je l’ dovoljno :smiley: ?

Al si sad dobio upozorenje.
Problem si sam zakljucio. Reklame se pokazu i onda se ne maknu nego ostanu ispod igrice. To nije preload, to je prekrivanje reklama… Mislim da je to zabranjeno, ne samo kod googlea nego kod svih.

@dadaas da sakrijem im sa fadeOut(); a da korisim remove(); da li bi tad bilo u redu ?

Koristio ne koristio remove ostala dva oglasa se neće učitati.

@junuz,hoce sigurno,provjereno :wink:

Mislim da imas srece sto si dobio samo warning. Za ovakve stvari mislim da oni opaljuju ban odmah. To ti je kao da te vlasnik jagoda posalje na plac da prodas frisko ubrane jagode a ti dodjes na plac i sakrijes se s jagodama u nekom kutu i jos sve pokrijes plahtom…

Iskreno ja sam slicnu stvar vidio na Besplatne igre i igrice pa sam od tud’ dobio ideju da to uradim i mislio sam da je dozovljeno :slight_smile:

A i @mestro67 je rekao da je dozvoljeno :slight_smile:

Izgleda da je igrice.hr malo jaci account koji bas ne zele zaj****. To ti je kao i u real worldu, tko veci tko jaci slobodno krsi te male zakone.

No igrice.hr cak imaju iznad reklame napsiano da klik na reklamu otvara u novom prozoru, sto bi na nekim novim stranicama vrlo vjerojatno google protumacio kao namjera da ljudi kliknu na reklamu…

To ti je tako, sto si veci lakse prelazis te male zakone. A onaj na pocetku mora se kroz selo voziti 45km/h.

Ja sam na jednoj svojoj stranici prekrsio indirektno tako jako pravila da sam se sam sebi cudio kako me nisu odmah banali i jos nesto gore.

Imao sam instalirani jedan autotagger koji je tagao postove. I bila neka vijest o pedofilu koji je pokusao napasti djecu al su ga djeca istukla, nesto tako je bilo… Uglavnom news koji je bio po svim vecim news sitevima. Al meni je moj tager ubacio one bolesne tagove, necu ni pricati akkve, mozes si misliti kakve sugestije ti google baca na tu temu… uglsvnom bolesno. Kad sam ja dobio warning i vidio taj post iste sam ga sekunde obrisao i smrcailo mi se na oci…

Igrice.hr su moj website no kao preload ad ne vrtim Adsense, već oglašivače direktno.
Za stavljanje Adsense-a u preload ad se dobiva ban, istina. Znam par ljudi koji su ga dobili.

Službeno

We hope you found our last post on invalid clicks useful. Today we wanted to give you more advice on this topic and talk about ads on pages containing interactive media, such as videos and games.

We understand that video content pages aren’t as easy to monetize as regular text-based pages and that publishers are interested in experimenting with different ad placements, but we’d like to clarify some of our policies addressing AdSense for content ads in interactive media environments:
We don’t allow publishers to overlay AdSense for content ads on video content.
We don’t allow publishers to implement AdSense for content ads as in-stream video placements.
We don’t allow publishers to implement AdSense for content ads on interstitial pages. So if a user has decided to watch a video, you may not implement ads on pages saying “your video will start in 15 seconds." We’ve also seen this placement on Flash gaming sites in the form of an ad being shown to the user while the game is loading in the background. However, even if you allow users to skip these ads or close them, this placement is not allowed.

[quote=“SteelMaiden”]Igrice.hr su moj website no kao preload ad ne vrtim Adsense, već oglašivače direktno.
Za stavljanje Adsense-a u preload ad se dobiva ban, istina. Znam par ljudi koji su ga dobili.[/quote]

Ok sorry, nisam pazio. No mislim da ipak ono sto sam napisao stoji. Google ce prije zahebavat nekog pocetnika nego vec svjetski poznati site.

Evo izbacio sam preload sada je standardno Operacija koljena besplatne igre igrice :slight_smile:
Da li je ovo u skladu sa pravilima adsensea ?

TOS preporuča 150px reklama od flasha, nije pravilo već preporuku.

:open_mouth: to je previše za ovaj tip stranice :confused:

Znači ne bi trebao dobiti ban ili neki warn ?