Adsense CTR , Fb i preveliki ctr

Jer netko zna da ako imas ctr-a vise nego 10 (recimo12-ku) da fcb moguce da ti ne uplati sumu koju si zaradio, jer se to desilo ?

Ko ovo uspije desifrovati, zasluzio je da mu svi uplatimo istu sumu koju je zaradio.

8 Likeova

Hvala puno o sarkazmi :wink:

hahhaha…cupo i ja sam ovo mislio napisati hahaha

1 Like

onda i tebi zahvalujem

Baš to radiš za FC Barcelonu pa ti dužni neke pare? :joy: :soccer:

hvala , da krilo sam.

1 Like

Krila su pismeni igraci, pre bih rekao da si bek :wink:

3 Likeova

nisam ni srbin, ni hrvat, ni bosanac, nije moj materniji jezik , pa sad !

Pa sad google translate :smile:
I povecaj broj botova na sajtu da ti obori CTR ili prestani sa Adsense popup metodom :wink:

Ja ne bih preporucio bot posjetu, veca je sansa da ce ga to dovesti do ban-a, nego popup.

A da smanjis ctr, kao sto je vec rekao kolega, prestani sa popup (ukoliko ga koristis), takodjer stavi jednu reklamu na dnu stranice, tako da ljudi ne klikcu (ovo naravno samo ako radis cisto posteno).

1 Like

ne, ne radim bot posjetu, moguce je da pustam vesti, i da ne uputujem ljudi da kliknu na reklamu, mislim da je to nacin da se obori ctr , da smanjim.

Ako je taj ctr postignut na legalan nacin, ne vidim problem?! Ja bi bio sretan i da je ctr 50 ako znam da nisam nikog naveo na klik, podvalio reklamu umjesto slike, reklamom prekrio tekst i sl.

1 Like

Pa koliko sam uspio dešifrirati u poruci iznad, napisao je da će prestati tražiti ljude da klikaju na reklame i tako smanjiti ctr, LOL

jeste na legalan nacin, ali tu ima malo grey zone, ne mozes podvaliti reklamu umesto slike na facebook, to je ne moguce ili ako je moguce nije model na koji eventualno bi operisao, tako da nisam naveo nikoga na klik.

■■■■ te hljeb pisi na engleski…

2 Likeova