Adsense i online filmovi

E ovako pre sam pokusavao da dobijem nalog na sajtu za online filmove al imao je i warez itd sto je naravno odmah odbijeno od adsens kompanije…

Ali danas sam prijavio novi sajt koji sam zapoceo takodje online filmovi ( bez warez itd ) i nalog je odobren za samo dva sata…

Iskreno malo sam skeptican pa me zanima vase misljenje na ovu temu, takodje ako jednom i ukinu oglase za taj sajt (ban) da li mi ukidaju ceo nalog ili samo za taj sajt i sta se desava sa ostvarenim prihodima…?

Link sajta je: Online Sa Prevodom

Kršiš pravila, ne smije Adsense biti na stranici sa online filmovima.
Budi sretan ako ti ne ukinu cijeli račun, a ne samo da blokiraju stranice, jer ti svjesno kršiš njihova pravila.

A zarada ostaje njima u tom slučaju.
Moj savjet ti je da ih što prije makneš…

Obicno banuju account, ne samo taj sajt.

Eh jedno vreme je moj drug takoreci sjebao adsense.
Filmove je isto kao ti postavljao ali sa srpskim imenima nigde se ne sme spominjati ime filma na stranom jeziku :slight_smile:

imam kolegu drzi isto google oglase za online filmove vec udze vreme al mizerna mu poseta pa ga ne diraju sad ostavicu ih par dana posto planiram da pocnem jedan projekat koji ce da se uklopi sa adsense uslovima pa da prebacim tamo a ovde ima oko 0.80c dnevno znaci mizerija neka nece me za to dirati ovih par dana onda skidam :slight_smile:

i ja sam vidio dosta sajtova sa online filmovima sa youtubea, i imaju adsense dugo vremena i godina, pa se cudim u cemi je “kvaka” mozda zato sto su s youtube, imaju neki opis, i ima dosta trailera a ne citavih filmova, mada ima i takvih citavih filmova.