Adsense isplata kašnjenje?

Pozdrav;
Trebalo mi je leći 22.4 2200€ ali pošto mi još nije bio stigao pin na adresu za verifikaciju oni me nisu htjeli isplatiti dok to ne dođe. Jučer mi je stiglo to i verifikovao sam te unjeo račun za isplatu, do kad ću ja sad čekat da krene isplata, jel moram čekat 21.5 ili će to krenut već od sutra prekosutra?

Ništa ne kasni. Nisi ispunio uvjete za isplatu nego kada si unio pin. Ako je sve ok što se zarade tiče bude ti isplaćena 22.05

Sumnjam da je to pošteno pošto poznajem vaš gamers.ba admine i znam da prljavo igrate barem što se tiče adsense zarade.

Isplatit ce ti u ponedjeljak-utorak :slight_smile:
Znam iz ličnog iskustva :wink:

Hahahah, pa ako se ovolike pare vrte preko propalog GBA onda stvarno ne znam…

Kakvi idioti ovdje bože me sačuvaj, da li sam ja u ovoj temi igdje spomenuo gamers.ba i da li sam igdje tražio vaše mišljenje o bilo čemu osim o datumu isplate, pametnjakovići maloumni iskompleksirani.

1 Like

Pa šta je moguće samo tako na novo otvorenom adsensu dobiti 2000€? nije bez razloga prošli dobio ban :wink:

samo za pametnjakoviće, pare su legle :slight_smile:

2 Likeova

Jedan dobronamjeran savjet. Nikada ne pokazuj adsense zaradu, pogotovo da ne cenzurira svoje osobne podatke računa adresu i ostalo…

Mislim da i to može biti korak za banniranje računa. Ako u ne, onda svakako da zastitis svoju privatnost i posao koji već radiš

Toliko o poštenoj zaradi čak si me uspio zbuniti ne znam više dali si Haris Muhic ili Adnan Arnautovic :wink:
Ja bih bio jako sretan da pošteno tolike pare zarađujete ali pošto varate sa skriptama auto like auto click itd vas moram javno prozivati jer radi takvih kao ti je cijena klika na balkanu tako niska i uzimate poštenim ljudima kruh.

5 Likeova

Znači ako je ovo sve istina i meni je ukrao pare jer se oglašavam preko adwordsa.

4 Likeova

I ja sam koristio adword pa realno gledano jel moguće samo tako 2000€ zaraditi točnije 100 000 klikova po cpc u 30 dana :slight_smile: to je oko 3333 dnevno neka je ctr 10% treba imati 33333 posjeta dnevno i to novi adsense račun pogledaj mu profil nije isto ime tamo i na adsense slici.

Osim prevare drugacije se ne moze zaraditi ovolika lova prvi mjesec.
Mene je ovaj htio da prevari za jednu fb stranicu, da mi uzme lovu a stranicu uopce nije njegova.
Evo primjer: Ja prodajem fb stranicu https://www.facebook.com/facebook (majkemi je moja :grinning: ) samo neka prvo uplate novac i odmah ce dobiti pristup fb racunu.

Na tu foru je meni prodavo neku stranicu nesto kao doza buraza

Naravno da ce da okaci sliku kad nije njegov account i verovatno ga je isfurao prvi mesec a drugi ce vec da usledi ban, lako je njemu da kaci sliku naloga kad kaci tudje ima adresu i ulicu, verovatno od neke ovce koji je osisao, no ljudi ne trebate biti ljubomorni svako bira kojom metodom ce se baviti black hat ili white hat, ja cenim i jedne i druge ljude, kao da je on jedini zbog koga cena klika pada ima ih jos 200 na balkanu i jos 100k u svetu i uvek ce tako i biti, jednostavno ja licno znam osobe koje zaradjuju 10000 eura mesecno pomocu adsense click jacking koda i dobijaju ban svaki drugi mesec al sve jedno godisnje dobijaju veoma jaku sumu novca npr za white hat trebalo bi im 5-6 godina a kao sto svi znamo svaka zarada je dobrodosla, ja se iskreno bavim i white hatom i black hatom stim sto se ne bavim ovim spamerskim adsense metodama vec CPA, kako god najbolje je raditi i jedno i drugo a to jest od black hata finansirati white hat projekte, :slight_smile: Ne znam zasto bi neko kad bi imao priliku da uz sat ipo vremena dnevnog rada zaradi + 5000e mesecno npr odbije to? Pa to moze samo budala velika je kriza, koga boli uvo dal je white hat ili black hat ako je dobra zarada.

Misliš na ove gluposti?

Da bas ta ili jedna od tih.

Mogu samo reci cash whore. Kaj sa nama koji placamo adwords pa nam se budzet spicka na ovakve gluposti?

Slusaj Need help, ti ako nemas konverzije ti nemoj onda ni placati niko te ne tera?
Uvek ce biti ljudi koji ce raditi i black hat jer je mnogo lakse zaraditi vecu sumu novca i uloziti u white hat, platili ljude da sve rade za tebe kako ne bi morao da se cimas oko tekstova seo optimizacije itd i da gubis godinu dana za nesto sto 6 ljudi moze da ti odradi za 2 meseca… Kao sto kazem i ja placam google adwords oglase, i ja placam fb ads, i ja imam white hat sajtove i ja imam black hat sajtove, pa ko voli nek izvoli, meni ne smetaju ovi ljudi i cenim svaku vrstu metode, NeedHelp odgovori ti meni sad da li da ti ja ponudim metodu sa kojom imas 5000e/month, ti bi mi rekao ne neka izvini, ja placam adwords i necu da ugrozim druge ljude, mozda ali ako si lud, meni ti ljudi nista nisu ucinili u zivotu niti su mi pomogli da mi je sad stalo do njih u ovom slucaju tebe da ugrozim tvoju adwords kampanju samo malo razmisli i shvatices da me zabole, bitniji mi je moj biznis nego tvog, no da pomenem jos jednom ne radim nista blackhat sa adsensom :slight_smile: Ali da hocu radio bi i uopste me ne bi zanimalo da li ugrozavam neke koji placaju adwords kampanju.

Eto, dobro sam rekao, cash whore.

Cista je glupost da je klik sa balkana slabo placen zbog prevara, slabo je placen zbog slabe kupovne moci a ne zbog prevaranata.
Sto se prevara tice zar mislite da to nema svugdje u svijetu? Naravno da ima i puno vise nego kod nas.
Nemoze ista cijena klika da bude u bosni gdje je plata 200 evra i u njemackoj gdje je plata 4000 evra

Naravno ovaj gore je obicni klosar i sada je uzeo lovu i kozna kada ali naravno to ne treba da bude normalno i to treba osuditi ali koliko vidim na ovome forumu to nece biti.

1 Like